Únikovky zaženou nudu

Nuda v Praze? Neexistuje. Jsi pánem svého času a jen ty rozhodneš, co se bude dít. A věř, že se toho může odehrát skutečně mnoho, když se rozjede venkovní úniková hra.

Úniková hra odhalí, co člověk zvládne

Volný čas se vyplňuje různými způsoby, ale je dobré je občas měnit, aby se život nestal stereotypem. Únikovky v Praze a v jiných městech se stávají stále populárnější. O co jde? Během hry musíte vyřešit sérii úkolů a hádanek. Správná řešení vás postupně posouvají do cíle. Jde tu o čas. Čím dříve hraní dokončíte, tím lépe. Není nutné si rezervovat žádný termín, protože navigování probíhá pomocí mobilní aplikace. Výhodné je, že start a termín jsou zcela na vás. Jakmile se vám to bude hodit, pustíte se do samotné realizace. Klasická úniková hra je limitována počtem pěti hráčů, ale v této vůbec nezáleží na počtu hráčů. Může vás být jakýkoliv počet, klidně i jeden či třináct.

Vyšehradská kletba i cech zabijáků

Zábava mívá občas i dost temný nádech. Únikovky Praha váš přimějí procházet nejistotou, děsem, dokonce i propukajícím šílenstvím. Kletba Vyšehradu se točí kolem nevysvětlitelných jevů na tomto místě, kde se ocitli dva bratři, ale nyní žije pouze jeden z nich. Starobylé prostory přímo vyzývají k absolvování během noci s baterkou. Zkuste to zvládnout se svým týmem! Úniková hra Praha vám zaručuje dvě hodiny strašidelné zábavy. Ovšem, když se ocitnete v koncích, klidně použijte některou z nápověd, které jsou k dispozici. Za využití nápovědy se však přičítá trestný čas. K oblíbenému hraní venku s pomocí aplikace v chytrém telefonu náleží i Asasín. Závod s časem prověří logické uvažování, hbitost, bystrost a orientaci. Jde o pokročilou obtížnost a rozhodně zde nemají co pohledávat slabé povahy. Na několik hodin se stanete součástí tajemného cechu zabijáků a vydáte se plnit hodně nebezpečný úkol.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce