Únikové hry vás na chvíli vtáhnou do jiné reality

Ještě před časem u nás byly únikové hry neznámé nebo raritou. Dnes začínají patřit k populárním zábavným týmovým aktivitám a možností přibývá. O co se vůbec v Exit room Praha jedná? Zamknou vás do místnosti s propracovaným systémem úkolů, kterými když se „proderete“, dozvíte se, kde je schován klíč. Zní to možná drsně nebo nebezpečně, ale je to obrovská zábava. A vy si ji nyní můžete dopřát v našem hlavním městě. Exit game Praha je totiž na vzestupu.

V čem exit games spočívají

„Únikovky“ hýbou světem. Escape game Praha je něčím revolučně novým, tento druh zábavy nabídne něco mezi táborovou hrou a videohrou. Zúčastnit se můžete s partou přátel, se kterými vás organizátoři hry do místnosti zamknou, a je jen na vás, jak si s výzvou poradíte. Čeká vás luštění hádanek, pátrání po schovaných klíčích k zamknutým skříňkám, ve kterých na vás vykouknou další indicie. Budete muset spolupracovat, přemýšlet, až se z vás bude kouřit, ale ta radost, když hádanky a šifry vyřešíte, je něčím, co stojí za to.

Oblíbenou hrou je třeba vyloupení banky...
Oblíbenou hrou je třeba vyloupení banky…

Adrenalinu se nevyhnete

Budete na sebe hrdí, a na tento zážitek budete dlouho vzpomínat. Adrenalinu se zde opravdu nevyhnete a je to úžasné zpestření všedních dní. Většina vybavení má nějaký smysl, ať už jde o skrytá dvířka, různé páčky, význam může mít i počet věcí a podobně. Musíte být pozorní, umět logicky uvažovat, kombinovat, zároveň ale únikové hry Praha rozhodně nevyžadují nějakou zvláštní odbornost z nějakého oboru.

Kde zjistit, která hra je nejlepší

Největší koncentrace únikových her je samozřejmě v Praze. Jak si vybrat, ani bychom museli složitě hledat ve vyhledávači a zjišťovat, co která hra nabízí, kde se nachází a co to stojí? Od toho je tu portál exitgames, který přední provozovatele únikovek v Praze i na ostatních Místech ČR sdružuje. Už vám neuteče žádná nová hra, s ostatními nadšenci můžete o hrách diskutovat, vzájemně si nějaké Escape room Praha doporučit. Navíc při nákupu vstupenek online je budete mít se slevou! Vrhněte se do světa plného dobrodružství. Únikové hry jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce