Praha Holešovice – ideální poloha pro vaše výlety Prahou

Stověžatá matka měst zasazená do srdce Evropy – tak je v mnoha turistických prospektech charakterizováno hlavní město naší země, které ročně navštíví desítky milionů turistů. Praha se právem řadí mezi nekrásnější země světa, protože zaujme bohatou kulturou, ojedinělými památkami, širokým kulturním i sportovním vyžitím a díky rozmanitým službám si na své přijdou nároční hosté z ciziny i milovníci klasiky z řad vlastenců. Stále se ale najdou obyvatelé České republiky, kteří Prahu znají pouze z rychlíku nebo letiště. Je na čase to změnit! Udělejte si třeba svěží jarní výlet s procházkami po Praze nebo si užijte letní zábavu v pražských barech. Návštěva Prahy během podzimu či zimy zase slibuje dokonalý odpočinek a vynikající gastronomické zážitky.

Z Prahy 7 kamkoliv

Sehnat ubytování v hlavním městě může být oříšek, pro některé neznalce občas i nemožný úkol. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní ubytování v Holešovicích ocení všechny kategorie hostů. Moderní wellness, prostorné a technicky zajištěné konferenční prostory a pokoje pro velmi náročné zákazníky či mladé cestovatele zaručují hotely v Praze Holešovicích. Praha 7 je pouhých deset minut autem vzdálena například od oblíbené pražské ZOO a botanické zahradě.

Strategické ubytování v Praze Holešovicích vám umožňuje krásné procházky podél břehu Vltavy až k Národnímu technickému muzeu či směrem do Starého Města, kde najdete proslulý orloj, Karlův most nebo Pražský hrad. Důležité je rovněž zvolit takový hotel, v němž najdete vyžití i během nepříznivého počasí. Zázemí hledají ve špičkových hotelech také firmy, které využívají konferenční prostory pro jednání, večírky nebo rauty a akce s obchodními partnery.

Gastronomický zážitek v každém soustu

Restaurace v Praze 7 se mohou pyšnit vyhlášenými specialitami, které zkrátka musíte při návštěvě ochutnat. Šéfkuchaři si zakládají na originálním menu kombinující exotiku s klasikou. Vaří se z čerstvých surovin a každý talíř je mistrovským dílem lahodící oku i vašim útrobám. Zážitek z oběda nebo večeře umocní i prostředí zasazeno do útulného interiéru s okny a výhledy do okolních parků. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Praze a kromě vyhlášených památek neopomeňte ani chutné pokrmy, které připravují známé restaurace v Praze Holešovicích.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce