Hotelový komfort v Praze

Zájem o ubytování v Praze nehledají pouze cizinci a turisté. Lidé z celé republiky sem jezdí nejen za zábavou, ale také za pracovními záležitostmi. Jenže je vždy těžké jet na otočku domů, když se končí pozdě v noci. Zkuste se zabydlet v hotelu a prodloužit si pražský pobyt.

I luxusní hotel seženete za dobré ceny

Asi vás napadne, že hlavní město je drahá záležitost. Na hotely ani nepomyslíte, protože několik nocí vás bude stát velké peníze. Někdo si naopak hodlá udělat radost a dopřát si komfort přímo v centru města. Nic vám nebrání, protože v současné době nepotřebujete ani nikam volat, vše zařídíte v tichosti online. Nejprve si ověříte dostupnost ve vybraném termínu. Při přímé rezervaci navíc získáte i příjemný bonus. Hotel Andante nabízí zajímavou slevu od pěti do šestnácti procent. Ušetříte také při dalších extra nabídkách. Ve speciálních slevových akcích objevíte snížení ceny až o dvanáct procent v případech delších pobytů. Počítají se již od tří nocí.

Vyberte si z pokojů a apartmánů

Kdo by odolal krásnému výhledu? To vám umožní střešní pokoj s terasou. Hotel na Václavském náměstí poskytuje internetové připojení zdarma na pokojích. Jednotlivci využijí jednolůžkový, kde nechybí sprchový kout, telefon, satelitní televize, minibar, pracovní stůl. Dvoulůžkový pokoj se spojenými nebo oddělenými lůžky potěší hlavně přátele a partnerské páry. V ceně získáte i bohatou snídani, která se podává formou bufetu. Nechybí ani možnost přistýlek v případě potřeby. Václavské náměstí bývá dějištěm různých akcí. Zajděte do kavárny, na křest knihy, do obchodů světoznámých značek a rovněž ochutnejte místní speciality. Pokud zdvihnete hlavu vzhůru, ihned vás zaujme jedinečná architektura starých domů. Velice snadno odtud dojdete na nedaleké Staroměstské náměstí, kde lze obdivovat orloj a měšťanské budovy.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce