Hotel Botanique – špičkový hotel v samém srdci Prahy

Vybírat hotel v Praze může být občas pořádný oříšek – nabídka je široká, ceny se značně liší a kvalita bohužel mnohdy neodpovídá ani slibovaným recenzím. Chcete-li si užít pobyt v Praze plnými doušky, ulevit peněžence za ubytování a pěšky se dostat do centra nebo během chvíle dojet na letiště, otestujte zázemí a služby hotelů ve čtvrti Karlín.

Vynikající poloha ubytování je nezbytná

Svou rafinovanou polohou si vás získají hotely v Praze 8, které nabízí pěší dostupnost do samého srdce Prahy i na hlavní dopravní tepnu pražského vlakového i autobusového nádraží. Do deseti minut svižnou chůzí dojdete až do oblíbeného obchodního centra Palladium nebo si po obědě můžete dopřát výlet k samotnému orloji či Karlovu mostu. V samotné čtvrti Karlína naleznete nespočet perfektních restaurací slibujících gastronomické zážitky či parky pro chvíle aktivního odpočinku.

Během pobytu v hlavním městě si určitě vyčleňte čas a navštivte bistro v Praze 8. Ochutnáte sezónní delikatesy, denní menu za příjemnou cenu i barevné koktejly a chutná vína. Moderní gastronomii doplňuje tradiční česká kuchyně a laskominy z čerstvých a kvalitních surovin. Bistro je vybaveno stylovým nábytkem a okamžitě při příchodu na vás dýchne klidná atmosféra s tlumenou hudbou.

Ubytování na Florenci v Praze

Jestliže před vámi stojí výběr prostor pro obchodní jednání či sjezd a schůzi, využijte konferenční prostory, které se chlubí dostatečnou kapacitou, precizními službami a servisem. Díky rychlému wi-fi připojení zůstanete stále online a klimatizace vás ochladí i v horkých letních dnech. Pro hosty je připraveno hned několik salónků s různou kapacitou. Realizační tým vám připraví sál přesně podle vašich představ a to od uspořádání stolů a židlí až po občerstvení a audiovizuální techniku. Spojíte-li poradu či schůzi s pobytem a prohlídkou památek, rozhodně nebudete litovat, že jste si našli jako výchozí bod právě ubytování na Florenci.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce