Dovolená snů Maledivy

Je to ráj na zemi. Jemný bílý písek, azurově modré a křišťálově průzračné moře, blankytné nebe téměř bez obláčku, teplý a přitom vlahý vánek. To vše po celý rok na korálových ostrovech v Indickém oceánu. Ať už toužíte po odpočinku ve stínu kokosové palmy nebo chcete obdivovat podmořský svět, Maledivy jsou tím pravým místem pro lenošení i sportovní vyžití. Všechny turistické části nabízejí možnost zapůjčení sportovního vybavení od skútru přes vodní lyže až po potápěčské vybavení. Hotelové resorty nezůstávají pozadu a své zákazníky se snaží hýčkat nabídkou tenisových kurtů, sauny, kosmetických studií nebo wellnes programů. Dokonce vám zapůjčí na dobu vašeho pobytu kolo. Dovolená na Maledivách potěší i milovníky historických památek. Starobylé domy, výškové budovy a spleť úzkých dlouhých uliček jsou soustředěny v hlavním městě Male.

Bungalov je nejlepší ubytování

Zájezdy na Maledivy nabízí ubytování v bungalovech „stojících“ na moři. Není se čeho bát, naopak.  Budete tak mít zajištěné nejen soukromí, ale i jedinečný přístup k moři. Pokud máte rádi noční život, je dobré vybrat si místo na jednom z větších ostrovů Malediv nebo na již zmíněném hlavním ostrově Male. Maledivy si zamilujete pro jejich faunu i floru. Budou vás bavit místní pokrmy, které jsou převážně tvořeny z rozmanitých druhů ryb. Za návštěvu stojí i tamní tržiště, kde si můžete zakoupit čerstvé exotické ovoce a zeleninu, nejrůznější druhy koření, šátky, oblečení nebo suvenýry pro přátele.

Na nic nečekejte!

Jednou z nejvýhodnějších koupí zájezdů jsou last minute Maledivy. Proto neváhejte a udělejte si dovolenou třeba v listopadu. Věřte, že líp si baterky v zimě nedobijete. Nebo můžete strávit Vánoce a Silvestr na tomto bohem políbeném místě. Vybírejte ze zájezdů all inclusive Maledivy pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Hotely mají naprosto profesionální zaměstnance, kteří jsou vám stále k dispozici, po celou dobu vašeho pobytu máte přiděleného jednoho číšníka, který se vám pečlivě věnuje. Pokoje se uklízí každý den, někde i dvakrát denně. Dovolená na Maledivách je zkrátka investice, které nebudete litovat.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce