Sport a wellness v Jeseníkách jedině s Kamzíkem

V chráněné krajinné oblasti Jeseníky si užijete čistý horský vzduch, malebnou přírodu i aktivní odpočinek v každé roční době. V Karlově pod Pradědem v oblasti Hrubého Jeseníku stojí hotel Kamzík. Díky jeho praktické poloze jste v zimě i v létě uprostřed veškerého sportovního dění.

Pro milovníky aktivní dovolené

Díky svému rozsáhlému sportovnímu zázemí je tento vskutku sportovní hotel vhodný pro milovníky běžných i méně tradičních pohybových aktivit. Můžete využít krytý bazén s venkovní terasou, posilovnu, zahrát si stolní tenis, bowling, tenis či badminton, vyzkoušet lanovou dráhu nebo i půjčit horské kolo.

Hotel stojí v bezprostřední blízkosti cyklotras a značených turistických cest, takže můžete pěšky nebo na kole objevovat krásu Jeseníků. V zimě se z Karlova pod Pradědem a nedaleké Malé Morávky stává lyžařské centrum se sjezdovkami různých náročností i s udržovanými běžeckými stopami, takže je vhodný i pro zimní sportovní pobyty.

Pobyty pro kolektivy či soustředění sportovních oddílů

Hotel Kamzík poskytuje ubytování pro soustředění, je jako stvořený pro lyžařské kurzy nebo školy v přírodě. Pro kolektivy je k dispozici venkovní hřiště i vnitřní tělocvična pro sálové sporty, pro nácvik pódiových skladeb, tanců, pro aerobik, jógu, trénink mažoretek apod. Pro menší děti je připravené lanové centrum a dětské hřiště přímo v areálu hotelu.

Lyžařské kurzy jsou zajištěny ve spolupráci s nedalekým lyžarským areálem Ski aréna Karlov.

Nejlepší wellness v celých Jeseníkách

Po celém dni na lyžích či na běžkách jistě oceníte možnost zaplavat si ve vyhřívaném bazénu, využití finské sauny, infrasauny či vířivky. Není nic lepšího, než si nahřát celé tělo, dopřát si masáž nebo si vlézt do vířivky a zbavit se stresu, bolesti zad, kloubů či hlavy.

Wellness Jeseníky – Hotel Kamzík s širokou nabídkou procedur pro relaxaci a odpočinek po sportovních aktivitách patří k tomu nejlepšímu, co zdejší kraj nabízí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce