Jakou dovolenou si letos užijete? Hory, moře nebo wellness?

Během roku se snažíme uloupit pár dní volna v práci, abychom se s rodinou nebo přáteli mohli vydat za zážitky někam na dovolenou. Ať už se vypravíme na hory nebo k moři, nejdůležitější je, abychom byli spokojeni a pobyt splnil naše očekávání. Cílovou destinaci volíme nejen podle našich finančních možností, ale také dle aktuální nabídky cestovních kanceláří. Těch je na trhu opravdu mnoho! Můžeme chodit od jedné ke druhé a porovnávat příležitosti, nebo si vybrat takovou, jejíž nabídka zahrnuje široké možnosti, jak strávit volný čas i za předpokladu, že můžeme odcestovat pouze na pár dní.

Kareta Tour – eurovíkendy, které stojí za to!

Kareta Tour je cestovní kancelář, která nabízí mnoho variant zájezdů do různých koutů světa. Pokud toužíte po návštěvě našich slovenských sousedů, můžete navštívit architektonicky zajímavou Bratislavu nebo nasávat čerstvý vzduch a krásná panoramata Vysokých Tater. Stejně tak si užijete prodloužený víkend v Budapešti nebo Tel Avivu, kde během krátkého času poznáte nejatraktivnější místa v zemi. Eurovíkendy jsou poslední dobou velmi oblíbené, neboť nám dovolují seznámit se s řadou zemí a současně ušetřit peníze.

Nadšení budete eurovíkendem v Portugalsku. Český nebo slovenský průvodce vám představí město Lisabon nebo Porto se všemi památkami, které jednoduše musíte vidět! Každý zájezd je současně spojen s vyřízením náležitostí týkajících se pojištění, stravy a ubytování. Zájezdy jsou detailně popsány včetně programu, doporučených rad a informací k cílové destinaci. Nic vás nepřekvapí ani nezaskočí a vy si užijete i prodloužený víkend bez zbytečného spěchu a starostí.

Relaxujte a nechejte se hýčkat

Jestliže máte chuť spíše relaxovat, zapomeňte na poznávací zájezdy a nechejte se hýčkat wellness pobyty v Maďarsku nebo na Slovensku, které jsou dostupné po celý rok. Ať už jsou vaše záměry jakékoli, cestovní kancelář Kareta Tour vás bezpečně dopraví k moři, do lázní nebo za atraktivními poznávacími zájezdy se zajištěním průvodce i možnostmi užít si dané lokality na maximum!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce