Dovolená v africkém safari

Že vás už nebaví české zoologické zahrady, kde se sice můžete podívat i na exotická zvířata, nicméně tomu všemu chybí vášeň, přirozenost, divokost a dobrodružství? To pravé na vás čeká v safari, v divoké africké přírodě, kde na jednom místě naleznete obrovské množství zvířat i překrásných leknínů a mokřadů plných života. Chcete se setkat se slony, hrochy, divokými šelmami, žirafami či antilopami? Svěřte se do rukou zkušených průvodců a specialistů na safari. Uvidíte, že návštěva přirozeného prostředí řady zvířat se stane strhující podívanou a nezapomenutelným zážitkem.

safari – Bostwana

PŘEDÁVÁNÍ OSOBNÍCH ZKUŠENOSTÍ

Dáváte-li přednost individuálnímu přístupu a znalostem, z nichž smíte významně čerpat a učit se, služba safari – Afrika vás nadchne. Osobní zkušenosti z cestovního ruchu, výprav a pohostinství právě v safari – Botswana udělá z vašeho výletu jedinečný zážitek. Program safari na míru vám ukáže pravou tvář vyprahlé země, přičemž si sami smíte vybrat termíny. Ubytování je zajištěno v luxusních stanech, odkud se vám naskytne úchvatný pohled na volně se pohybující zvířata, procházky, túry i pozorování barevného ptactva. Chcete si užít cestu člunem nebo terénním vozem? Se safari na míru žádný problém! Dobrodružnější povahy potěší mobilní safari startující ve městě Maun, pokračující přes Okvanga deltu až k řece Chobe. Cílové Viktoriiny vodopády doprovodí návštěvy malých vesniček, gastronomické zážitky lokálních potravin i místních alkoholických nápojů.

JAKO Z KATALOGU, A PŘITOM TAK JINÉ

Na trhu existuje samozřejmě celá řada cestovních kanceláří, jež připravují zajímavé safari programy, ovšem vždy ve velké mase lidí. Tady je přístup zcela odlišný, sází na konkrétní požadavky jednotlivých skupin, dvojic či rodin a tomu přizpůsobuje program. Výjimkou nejsou též kulturní zážitky v podání domorodých kmenů. Určitě neváhejte a neobávejte se vydat finanční prostředky na vzrušující cestu černým kontinentem.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce