3 důvody proč počkat s dovolenou na last minute!

Kupovat dovolené či zájezdy na poslední chvíli je taktikou stále více cestovatelů. Také se už nemůžete dočkat, až letos někam vyrazíte, a rádi byste last minute využili i vy? Pak vám dáme hned tři důvody, proč je lepší vyčkat, a pořídit si dovolenou last minute s velkou slevou!

1. Cena

Naprosto jednoznačným důvodem číslo jedna je cena. Sleva z ceny last minute zájezdů se pohybuje od 15 % až po 80 %. Důvodem nízké ceny u last minute zájezdů je strach cestovní kanceláře, že se daná místa neprodají. Proto sníží jejich cenu, která je pro zájemce o dovolenou velmi atraktivní. Pokud tedy netoužíte jet do konkrétního hotelu, je velmi výhodné počkat si na last minute nebo super last minute zájezdy, eurovíkendy nebo poznávací zájezd, který koupíte výhodně.

2. Splňte si sen

I když nás na last minute zájezdu láká nejvíce nízká cena, každý z nás má nastavený daný rozpočet, ve kterém se cena zájezdu může pohybovat. Díky sníženým cenám zájezdů last minute si však můžete dopřát i takové destinace, které byste si za normálních okolností a plných cen dovolit nemohli. Toužíte po zájezdu do Dominikánské republiky, na Kubu, do Zanzibaru nebo jiných exotických zemích, které jsou většinou mimo váš rozpočet? Díky zájezdům last minute si můžete splnit sen a konečně tyto země navštívit!

3. Komfort

Omezuje vás cena dovolené ve vašem komfortu? Nemůžete si dovolit takový pokoj, destinaci nebo typ ubytování, které byste chtěli? Pak vám pobytové zájezdy či eurovíkendy last minute také usnadní cestu. Díky jejich sníženým cenám vám váš rozpočet bude stačit na větší pokoj, all inclusive stravování nebo lepší služby, které byste si na dovolené chtěli dopřát. Kvalitní odpočinek si přece zasloužíte!

Cestování last minute s sebou nese mnoho výhod. Využijte je i vy a leťte na nezapomenutelnou dovolenou snů!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce