Už plánujete prázdniny?

Byť je venku stále okolo nuly, cestovní kanceláře se předhánějí ve výhodnějších nabídkách pro letní dovolenou a alespoň tak trošku přibližují slunečné dny teplých měsíců. Jestliže vás neláká exotika, nepatříte mezi obdivovatele českých luhů a hájů, vydejte se do Chorvatska, kam se každoročně vydají tisíce českých turistů. Není se čemu divit, Jadran má jako jedna z mála zemí perfektní dostupnost ze všech koutů republiky a zároveň garantuje skvělou dovolenou pro lenochy i aktivní sportovce.

Chorvatsko ubytování

Chorvatsko vám slibuje krásné pláže, jež jsou ve většině případů opatřeny modrou vlajkou. Ta označuje pláže s perfektním servisem, čistotou a nádherným prostředím. Najdete je prakticky po celé zemi, proto záleží pouze na vás, zda se vydáte na sever na Istrii, vyzkoušíte střední Dalmácii nebo vyrazíte až na samotný jih. Oblíbeným místem, kam se rozhodně vyplatí se vydat, je Kvarner s vyhlášeným zálivem. Zde na vás čeká pestrá nabídka vodních sportů, vyhlášené restaurace a taverny i historické části měst. Nejen na Istrii najdete mnoho liduprázdných pláží, kde získáte dostatek soukromí a užijete si konečně zaslouženou dovolenou! Otázku ubytování pro letošek vyřešte jednoduše. Zapomeňte na předražené hotely nebo nepohodlné stanování a otestujte robinsonády v Chorvatsku.

Chorvatsko hotely

Protože Chorvatsko žije zejména z cestovního ruchu, pobřeží lemují malé penziony i hotely se špičkovým zázemím. Tomu ovšem odpovídá též cena. Pokud ale chcete ušetřit, využijte online nabídku ubytování v soukromí a prázdninových domů. Robinsonáda v Chorvatsku se vyznačuje polohou na klidném místě, pár kroků od moře a pláže. Online rezervace vám nabídne volné termíny, které se ale rychle plní, i atraktivní nabídku ubytovacích zařízení. Prohlédnout si můžete jejich umístění, reálné fotografie i recenze spokojených návštěvníků.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce