Kam a kdy na dovolenou?

Už máte vybranou destinaci a termín vaší letošní dovolené? Pokud zatím zůstává velkou neznámou, můžete si s výběrem nechat poradit od odborníků. Nemusíte rovnou chodit do některé z cestovních kanceláří, abyste se dozvěděli, jaké destinace jsou nejkrásnější a kdy byste je měli navštívit. Stačí se podívat na internetovou stránku http://www.kdyjet.cz a hned budete mít ve svém výběru jasněji. Dovolenou lze vybírat podle destinace, ale také podle období, ve kterém byste svou cestu rádi uskutečnili. Najdete zde informace o vhodné době cestování i různé tipy usnadňující vám celou dovolenou.

Korsika

Pokud máte rádi horskou turistiku a chcete se jí během své dovolené věnovat, určitě vás zaujme krásná Korsika. Tento jedinečný hornatý středomořský ostrov, kde na vás dýchne atmosféra staré Francie, si jistě zamiluje každý nadšený turista, milovník příjemného koupání a relaxace i vášnivý hráč golfu. Korsika zkrátka má svým návštěvníkům co nabídnou. Korsika letecky je jedním z výborných tipů na letošní dovolenou. Stačí si z řady výhodných nabídek vybrat tu, která se vám bude nejvíce zamlouvat. V nabídce jsou různé délky pobytů, rozličné druhy ubytování a samozřejmě také pobyty se stravou i bez ní.

Dubaj

Chcete zažít letošní dovolenou ve znamení luxusu? Vydejte se do Dubaje, pouštního města, které je pro většinu z nás synonymem luxusní dovolené. Možná vás napadne, že taková dovolená v Dubaji asi nebude úplně levnou záležitostí. To však nemusí být pravda, pokud se rozhodnete pro koupi last minute zájezdu. Ty často bývají o poznání levnější než běžné zájezdy kupované dlouho dopředu. Dostanete stejnou kvalitu jako ostatní, ale za nižší cenu. Dovolená Dubaj last minute je vhodným řešením pro všechny, kdo chtějí poznat toto úchvatné město plné lesku, stylu a bohatství a zároveň nechtějí utratit veškeré své úspory. Tak už máte vybráno, kam letos zapíchnete špendlík na své cestovní mapě?

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce