Chorvatsko, kempy s mobilními domy, které si zamilujete

V hotelu či apartmánu jste již dovolenou pravděpodobně trávili. Co zkusit nějakou změnu? Rádi bychom vám představili nový způsob ubytování – mobilní domy. Že jste o nich ještě neslyšeli? Asi vás překvapí, jaké nabízí oblíbené Chorvatsko kempy s mobilními domy. A třeba v jednom z nich strávíte příští dovolenou i vy. A možná to bude právě krásný Autokemp Ježevac**** na vyhledávaném ostrově Krk.

Luxusní autokemp na výborném místě

Oblíbený Autokemp Ježevac**** je jedním z kempů s mobilními domy v Chorvatsku. Nachází se na ostrově Krk, ve stejnojmenném hlavním městě. Svým návštěvníkům nabízí příjemnou atmosféru a krásné prostředí, které je vyhledávaným cílem turistů nejen z celé Evropy, ale i z dalších částí světa. Velmi atraktivní je poloha kempu. Kemp je umístěn v okrajové části města přímo na pobřeží a je obklopen zelení i spoustou krásných pláží a zátok. Centrum města je však vzdálené pouhých 250 metrů od kempu.

Autokemp Ježevac**** se řadí do kategorie čtyřhvězdičkových kempů. A tomu odpovídá  vybavení. Najdete zde nejen klasickou recepci, ale také směnárnu, společenskou místnost, plážový bar, prádelnu či příjemné sportoviště. Aby se zde nenudili ani dětští návštěvníci, je pro ně připraveno plně vybavené hřiště i animační program.

Ubytování ve vlastním domě

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v mobilním domě, v tomto kempu si budete moci vybrat ze dvou možností. Tou první je mobilní dům typu superior, který je určen až pro 6 osob. Tyto domy nabízejí obytnou plochu o rozměru 30 m2 a samostatnou parcelu o rozměru 120 – 150 m2. Domy jsou vybaveny terasou s výhledem na moře, kde můžete trávit chvíle zaslouženého odpočinku. Dům dále disponuje plně vybavenou kuchyní, ložnicí s manželskou postelí, dětským pokojem se dvěma lůžky, rozkládací sedačkou a dvěma koupelnami se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Druhou možností je dům typu family, který je určen až pro 7 osob. Ten nabízí obytnou plochu o rozměru 38 m2 a rovněž disponuje terasou s výhledem na moře, kde si můžete užít ničím nerušené chvilky s celou rodinou. Je zde také možnost grilování. Dům je dále vybaven kuchyní s obývacím prostorem, dvěma koupelnami, třemi dvoulůžkovými ložnicemi a rozkládacím lůžkem v obývacím pokoji. Všechny mobilní domy jsou pro větší pohodlí hostů klimatizovány.

Chorvatsko nabízí výjimečné kempy s mobilními domy a Autokemp Ježevac**** je jedním z nich. Mobilní domy jsou vybaveny tak, aby vám poskytly nejvyšší možný komfort. Užijte si příjemnou dovolenou, na které se budete cítit jako doma vy i celá vaše rodina.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>