Dovolená na jižní Moravě – jasná volba pro milovníky kol, vína i odpočinku

pension jižní morava

Když se řekne jižní Morava, většině z nás se vybaví táhlé vinice se zralými trsy šťavnatých hroznů, vinné sklípky a ochutnávky vín prakticky na každém kroku. Jižní Morava je letos velkým hitem mezi dovolenkovými destinacemi, především proto, že má vynikající polohu a nabízí mnoho zážitků nejen na jihu, ale též hned za hranicemi. Ať už milujete jízdu na kole a chcete se kochat krajinou, nebo hledáte místo pro odpočinek během letních dní či snad dovolenou pro celou rodinu, máme pro vás super tip.

Na webových stránkách https://www.pensionflorian.cz/ najdete podrobné informace o penzionu ve vinařské obci Pavlov. Tady si totiž užijete nejen komfortní ubytování, ale též večerní grilování a stejně tak si zde užijete dovolenou se svým čtyřnohým mazlíčkem.

Atraktivní cena samozřejmostí

Majitelé penzionu jsou své práci oddáni a je to vidět v přípravě snídaně, neustálém zvelebování prostor i fantastických cen pro dospělé, děti i psy. Webové stránky https://www.pensionflorian.cz/ detailně popisují všechny dostupné pokoje i možnosti věnování se sportovním a kulturním aktivitám v okolí. Čistota a moderní zázemí jsou samozřejmostí.

Rozhodnete-li se vyměnit ochutnávky vín za odpočinkové aktivity, užijete si relax v nedalekých rakouských lázních Laa Thaya se zpívajícím vodopádem i dětským vodním koutkem. Kdo má rád adrenalin, ten si nesmí nechat ujít blízký Aqualand se spoustou atrakcí, popřípadě na okolních vodních plochách zaplatit plavbu lodí či šlapadla a další sportovní vybavení.

Pochutnejte si po „jihomoravsku“

S dobrým vínem a po kilometrech v pedálech budete rádi za dobrý tip na jídlo. Vynikající restaurace penzionu nabízí hudební večery s cimbálovkou i pestrý jídelní a nápojový lístek pro hladové mlsouny. Mimo jiné je restaurace vybavena pro pořádání oslav, firemních akcí i smutečních hostin a degustací vín s odborným výkladem. Víkend s vínem, týdenní dovolená na kolech i jednodenní výlet mohou směřovat právě do stylového penzionu, kde si navíc zaručeně pochutnáte.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce