Krásně upravené ruce doma i na dovolené? S modeláží nehtů žádný problém

Ať už v práci a běžné každodenní realitě, nebo na dovolené, každá žena jistě chce být krásná a vypadat upraveně. Jednou z nejdůležitějších částí našeho těla jsou v tomto případě ruce. Upravené ruce a nehty jsou totiž naší jasnou vizitkou. Každý den je ukazujeme všem lidem kolem sebe, a ač se to nezdá, hodně určují dojem, jaký v nich zanecháme. Co se týče nehtů, ne vždy je příroda tak štědrá, aby ženě dopřála pevnou a krásnou chloubu. A svou roli hraje také čas, kterého většinou není nazbyt. Pokud tedy plánujete třeba dovolenou, na které toužíte vypadat skvěle, ale zároveň tam nechcete ztrácet čas péčí o své nehty, zvažte výhody modeláže nehtů.

Výhody gelových nehtů

Gelové nehty jsou již řadu let velmi oblíbené. Vypadají přirozeně, na první pohled jsou k nerozeznání od těch přírodních. Na rozdíl od klasického lakování není potřeba věnovat jim péči každou chvíli. Vydrží skvěle upravené dlouhou dobu, stačí je doplnit zhruba jednou za tři až čtyři týdny. Bez problémů snesou běžné zacházení, jejich odolnost je dost vysoká. A jsou samozřejmě i bezpečné, díky částečné prodyšnosti gelu není třeba se obávat poškození vlastních nehtů, tvorby plísní nebo infekcí.

Vybavení pro domácí modeláž

Chcete-li si dopřát krásu a pohodlí gelových nehtů, můžete buď navštívit některé z mnoha nehtových studií, nebo si pořídit vlastní výbavu domů. Potřebujete k tomu jen materiál na modeláž nehtů a UV lampu, ve které se gel vytvrzuje. Kromě klasické UV lampy, která je vhodná na UV gely, je k dostání i UV/LED lampa, jež vytvrdí také vysoce kvalitní a šetrné LED gely.

Praktické gel-laky

Pokud nechcete prodlužovat své nehty umělou náhradou, ale jen je zpevnit a zkrášlit, jistě vás zaujmou gel-laky. Ty se stávají v poslední době velkým hitem a to především díky své snadné aplikaci. Nanáší se stejně jako klasické laky, po vytvrzení v UV lampě však vydrží podstatně déle, klidně i tři týdny. Gel-laky jsou k dostání v široké škále barev, od nestárnoucí klasiky až po vysoce módní odstíny.

Krása a jemnost s parafínovou lázní

Aby ruce byly skutečnou ozdobou, nestačí jen věnovat péči úpravě nehtů. Důležité je udržovat celé ruce vyživené a hebké. Přímo lázeňskou péči jim můžete dopřát s parafínovým voskem. Ten obsahuje vitamíny, kolagen, bělící extrakt, pokožku vyživuje, chrání a zabraňuje tvorbě vrásek. K léčebné a zkrášující kúře stačí parafínová vana, ve které se parafín rozehřeje. Poté se jen vloží ruce a nechá se působit teplý vosk. Teplo otevírá póry pokožky a díky tomu se prospěšné látky z parafínu lépe vstřebávají. Zdravotní a estetické účinky této lázně jsou výborné. Pořídit si vlastní parafínovou vanu a dopřávat si péči pravidelně se tak vyplatí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce