Wellness pobyty v ČR

Wellness vyjadřuje maximální uvolnění a pocit blahobytu. Proto není divu, že o wellness pobyty je v dnešní době enormní zájem. Máte hektickou práci, jste vyčerpaní a cítíte, že si potřebujete odpočinout po fyzické i psychické stránce? Wellness pobyt je pro vás nejlepším řešením. Podle čeho vybírat a kde se o vás postarají nejlépe?

Jak správně vybrat?

Nějaký druh wellness pobytu v České republice nabízí stovky hotelů a penzionů. Někdy se pod nabídkou skrývá pobyt se skvělým jídlem a vstupem třeba do privátní vířivky, jindy koupele a masáže. Pod pojem wellness se dá schovat vlastně cokoliv, proto nesmíte výběr podcenit. Chtějte vědět, za co si zaplatíte. V ideálním případě byste od poskytovatele měli dostat přesný popis procedur a dalších aktivit, které si budete užívat.

Kromě toho si zjistěte informace o lokalitě. Pravděpodobně se vám nebude chtít trávit dny volna jen na procedurách. Je lepší vyrazit do místa, které nabízí malebné okolí, abyste si mohli užít i pobyt v přírodě.

Morava vede!

Velké popularitě se těší pobyty na Moravě, kterou máme spojenu právě se skvělým jídlem, malebnou přírodou a celkově poklidnějším stylem života.

Luxus v lázních

S lákavou nabídkou přichází například Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S, který se nachází v lázeňském městě Luhačovice. Nabízí 4 různé wellness pobyty:

  • Dokonalá relaxace
  • Cesta za zdravím
  • Inspirativní wellness pobyt
  • Augustiánský týden

Každý wellness pobyt má speciálně navržený program, aby člověk uvolnil mysl a během několika dní načerpal novou sílu. Například Dokonalá relaxace nabízí volný vstup do wellness & spa centra Harmonie po celou dobu pobytu, sezónní relaxační masáž v délce 50 min a augustiniánskou koupel pro 2 osoby. Kromě toho ještě servírovanou 3 chodovou večeři s výběrem hlavního chodu, uvítací nápoj a další „drobnosti“, které vykouzlí úsměv na tváři.

V okolí lázní se nachází krásná příroda, která láká k výletům a celá řada historických památek. Jestliže máte rádi jízdu na kolech, nemusíte je vláčet s sebou. Kola si půjčíte v hotelu, čeká na vás více než 110 km cyklotras.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce