Dovolená v Rakousku od specialistů

Hledáte ideální stát Evropy, kde strávit rodinnou, relaxační, romantickou anebo sportovní dovolenou během jakéhokoliv měsíce v roce? Nemáte náladu cestovat daleko, ale přitom nechcete zůstat v tuzemsku? Pronajměte si prázdninový dům u jezera či v horách a máte dovolenou v Rakousku podle představ! Poznejte půvaby alpské přírody, Vídně či Salzburgu na vlastní kůži.

Země mnoha tváří

Nádherný evropský stát se pyšní mnoha možnostmi rekreace. Ať už vyrazíte do Vídně, Dolního Rakouska, Salcburska, Korutan, Tyrolska anebo Štýrska, vždy budete naprosto uchváceni alpskou přírodou. Podívejte se ke Krimmelským vodopádům, obdivujte ledovce Dachstein či Mölltal, nasávejte čistý vzduch. V zimě lyžujte v honosných alpských resortech Innsbrucku, Kitzbühelu anebo Zell am See. Užívejte si na sáňkařských a bobových dráhách. Dovolená Rakousko hraje všemi barvami potěšení!

Parádní koupání u jezera

Přemýšleli jste o tom, jak by byla pohodová dovolená v Rakousku u jezera? Zamiřte do Solné komory, která leží na hned ve třech spolkových zemích, Horním Rakousku, Salcbursku a Štýrsku. Tato lokalita je jednou z nejatraktivnějších v Rakousku. Slibuje wellness služby, dechberoucí panoramata přírody, koupání v čistých horských jezerech, autentičnost vesniček a výsost slavných měst. Jen si představte, že máte k dispozici na 76 jezer. Nejzajímavější jsou Wolfgangsee, Attersee, Traunsee, Mondsee či Fuschlsee. Počítejte nejen s koupáním, ale i surfováním a jízdou na vodních lyžích.

Jen kousek od ráje

Navštivte úžasnou oblast jezer – solná komora Rakousko! Těšte se na výletní jízdy parníkem, tak poznáte celou lokalitu nejlépe. A navíc je to romantické! Solná komora je rájem pěší turistiky, cykloturistiky a jízdy na koni. Nesmíte minout Hallstatt, Bad Ischl ani Traunkirchen. Nezapomeňte se projet zubačkou na Schafberg a prohlédnout si ledové jeskyně v Dachstein! Zaujala vás dovolená v Rakousku? Oslovte Cestovní kancelář Traveller, odborníka na tento evropský stát! Objednejte si horskou chatu anebo se ubytujte v malebném penzionu u jezera! Vše se zárukou kvality!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce