Dovolená s německými CK

Jedna z výhod otevřených hranic je také to, že můžete nakupovat libovolně mimo území naší vlasti a využívat výhodných nabídek – a je jedno, jestli si jdete koupit lepší jogurt a levnější máslo do supermarketu, nebo atraktivní destinaci do cestovní kanceláře. Prvořadé jsou totiž pro vás úroveň a cena nabízených služeb či zboží.

Německé cestovní kanceláře nabízejí exotiku

Pokud dáváte přednost individuálnímu přístupu a kvalitní zákaznické péči, možná by pro vás mohlo být zajímavé využít služeb cestovní agentury Rudolf Reisen, až se budete rozhodovat, kde strávíte letošní dovolenou. Lákají vás exotické dálky a místa v Karibiku, Asii nebo Indickém oceáně, která byste rádi navštívili v rámci individuálního programu, sestavenému vám na míru? Agentura Rudolf Reisen má ve své nabídce zájezdy německých kanceláří do nejlukrativnějších oblastí světa.

Do Thajska za aktivním odpočinkem

Nechte se unášet na modrých vlnách oceánu v tropickém Thajsku, jenž je jak dělané pro dovolenou, kterou strávíte nejen odpočinkem na bělostných plážích, ale také šnorchlováním a potápěním. Výhodou destinací v Thajsku je hlavně to, že k jeho návštěvě nepotřebujete mít vízum. Až vás přestane bavit povalování u moře, můžete si zpestřit svůj pobyt jízdou na slonech, raftingem, plavbou na bambusových vorech nebo ti akčnější z vás dokonce lezením po skalách. Rádi nakupujete? Thajsko vám připraví nezapomenutelný zážitek v podobě smlouvání o cenách na tamních tržištích. Vyhlášená thajská kuchyně potěší vaše chuťové pohárky pestrým jídlem, v němž převládá čerstvá zelenina a rýže, připravená na mnoho způsobů.

Maledivy – tropický ráj na zemi

Ostrovní stát Maledivy je vzdálený asi 500 km od Indie. Jednotlivé ostrovy nabízejí to nejlepší, o čem může turista snít. Průzračně modrá voda, pláže s bílým pískem a palmami okolo. Rádi trávíte svůj volný čas dovolené akčnější zábavou – třeba vodními sporty? Pak neváhejte a vydejte se letecky na Maledivy, které vám poskytnout všeho dosytosti. Potápění, windsurfingu či šnorchlování se můžete věnovat po celou dobu svého pobytu. Typickým ubytování jsou tzv. vodní bungalovy na kůlech s veškerým komfortem a luxusem, na který jste zvyklí v hotelech.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce