Volvo XC90: Auto nejen na výlety

Nová modelová řada Volvo XC90 plní své předpoklady. Stále se zvyšující zájem o tento typ SUV v letošním roce dokonce naráží na stropní hranici z pohledu výroby. Z 343 vozů, které je schopna automobilka vyrobit jich je zhotoveno či objednáno již 310.

Zásoba vozů Volvo XC90 do České republiky se tak pozvolným krokem blíží ke svému konci, navíc se zcela zajímavou a důležitou informací. Nový potenciální majitelé si s chutí a s nadšením dopřávají maximální luxus v podobě nejvyšší výbavy Inscription. Je to rovných 161 kusů.

Vliv na to mají především použité nadčasové technologie, jež se promítají nejenom do motorové, ale také interiérové a exteriérové části. Originální vzhled Volvo XC90 koresponduje s nadstandardními jízdními vlastnostmi, vysokou bezpečností a předkládaným luxusem. Milovníci výletů přírody, ale třeba také cyklistiky, ocení nejen jídzní vlastnosti ve zhoršených podmínkách, ale i jeho variabilitu a opravdu velký prostor.

Značný zájem o tuto modelovou řadu v nejvyšší výbavě samozřejmě pozitivně posílil celkovou ekonomickou stránku automobilky.

Společnost Volvo Cars díky stále narůstajícímu zájmu lidí o špičkově vybavené vozy připravuje vybudování nového výrobního závodu v Jižní Karolíně, který bude příslibem ještě rychlejší produkce nových automobilů, ať už jde o model Volvo XC90 a další.

Toužíte-li po výše zmíněném, neváhejte oslovit profesionálního autorizovaného dealera vozů značky Volvo. Nacházíte-li se v oblasti Jižních Čech, bude to určitě společnost Mach Motors, v rámci jejíhož portfolia se vám dostane bohatých možností celkové výbavy, akčních cenových nabídek a velice individuálního přístupu. Volvo České Budějovice, to je tým zkušených odborníků, jež vám budou k ruce při výběru oblíbeného automobilu Volvo XC90, navíc v bezkonkurenční výbavě Inscription. Oslovte dealera Mach Motors a splňte si svůj sen o novém, bezpečném a nadčasově řešeném vozidle.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>