Projížďky na koních v okolí Lipna

Málokterá krajina se může pyšnit tím, že dokáže svým návštěvníkům nabídnout takovou kombinaci jednotlivých krajinných prostředí jako okolí vodní nádrže Lipno. Kromě tohoto vodního díla, které, ačkoliv bylo vytvořeno uměle, výborně zapadá do krajiny a vytváří spolu s romanticky zvlněnou krajinou podhůří Šumavy malebnou krajinu, která vás při vašem pobytu v hotelu na Lipně přímo láká k procházkám či cyklovýletům. Vyjížďku touto krásnou krajinou však nemusíte absolvovat vždy jen na kole, ne nadarmo se totiž říká, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu!

Hoďte starosti za hlavu

Mezi pocity, které nelze nikdy a ničím napodobit ani nahradit, patří projížďka na koni. Toto majestátní zvíře pomůže i vám zažít Lipno novým, fascinujícím způsobem. Jen vy, váš kůň a krásná krajina – to je absolutní souznění s přírodou, relaxace a možnost strávit chvíli doslova v jiném světě. Chcete-li na chvíli odhodit všechny své starosti všedního dne, tím nejideálnějším způsobem je strávit několik hodin v sedle. V okolí Lipna pak naleznete hned několik jezdeckých klubů, které vám tuto nefalšovanou romantiku umožní prožít.

hotel LEYLA

Pro začátečníky i zkušené jezdce

Ať už máte s koňmi bohaté zkušenosti nebo jste je doposud pozorovali jen zdálky, jezdecké kluby mají pro každého něco. Od výuky základů jezdeckého umění pro děti i dospělé po náročné, několikadenní výlety jihočeskou přírodou, během kterých můžete navštívit i další krásná místa tohoto malebného kraje plného krásné přírody i zajímavých památek. Ale i v případě, že vám postačí o něco kratší dobrodružství, stojí projížďka jednoznačně za to. Ať už se rozhodnete vyrazit sami, s rodinou nebo se skupinou přátel, vyjížďka se může stát nezapomenutelným zážitkem a jedním z vrcholů vaší dovolené na Lipně, na který budete rádi vzpomínat dlouho potom, co se z hotelu LEYLA *** ve Frymburku vrátíte.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce