Otestujte nové modely lyží

Patříte mezi fanoušky zimních sportů a netrpělivě vyhlížíte sezónní slevy, díky nimž koupíte značkovou výbavu s výraznou finanční úsporou? Ať už se rozhodnete pro koupi vázání, lyžařské obuvi či samotných lyží, popřípadě hledáte stabilního partnera s precizním servisem a vybavenou prodejnou, navštivte profesionály v Praze. V hlavním městě oceníte i půjčovnu, která vám umožní otestovat nové kolekce předních výrobců. Komu by se nelíbilo vyjet na zasněžený kopec a spustit se na špičkových lyžích směrem dolů?

Dlouhodobý pronájem vybavení

Možná to pro vás bude úplná novinka, ale díky modernímu přístupu si v půjčovně smíte vyzkoušet a vypůjčit kompletní lyžařskou výbavu třeba na jeden či rovnou dva roky. Půjčovna lyží disponuje širokým sortimentem pro začínající lyžaře, pokročilé jezdce i profesionály, a proto nabízí populární značky, jako jsou Atomic a Salomon.  V nabídce služeb nechybí ani servis a půjčovna snowboardů, která svou základnu už dávno nestaví pouze na mladých jezdcích. Prkna vysoké kvality na svou výšku vyberou dámy, pánové i zákazníci z řad dětí.  Dlouhodobý pronájem vybavení na hory vám zajistí možnost vycestovat na ledovec třeba v dubnu i stihnout otevření prvních sjezdovek na českých horách. V nabídce najdete obrovské množství modelů, jež můžete postupně prostřídat a najít si tak optimální a komfortní variantu pro maximální stabilitu a zážitek ze sjezdu.

Servis i poradenství oceníte po celý rok

Špičkový servis lyží je prováděn odbornými pracovníky za pomoci nejmodernějšího strojního zázemí značky Montana. Dynamická firma CZ SKI sleduje aktuální trendy a představuje atraktivní modely za bezvadné ceny. Stejně tak neustále připravuje benefity pro zákazníky. Čeká na vás dostupné parkování i káva k nákupu zdarma. Na prodejně najdete více než pět tisíc položek a výbavu na míru i pro náročné klienty. Nezapomínejte, že k celoročně zapůjčenému lyžařskému či snowboardovému setu získáte i prémiový servis zdarma! Už vám nebude nic bránit v tom, abyste vyrazili na zimní dovolenou, otestovali free style a stejně tak pilovali svůj ladný pohyb.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce