Jedeme za exotikou

Láká vás exotika? Chcete zažít dovolenou, o jaké jste zatím jen snili, ale v katalozích českých cestovních kanceláří stále ne a ne najít ten pravý zájezd? V tom případě pro vás máme tip na nezapomenutelnou dovolenou za skvělé ceny.

Zavedená cestovní kancelář RUDOLF REISEN dokázala před sedmnácti lety objevit díru na trhu. Českým turistům začala zprostředkovávat exotické zájezdy zejména do asijských zemí pořádané německými cestovními kancelářemi. Dnes mohou dobrodružství a exotiky lační cestovatelé díky RUDOLF REISEN objevovat daleké kraje Asie, Indického oceánu, Karibiku či Afriky, včetně last a first minute zájezdů.

Proč zvolit německou cestovku?

Výhody, které mají německé cestovní kanceláře oproti těm českým, poznají jejich klienti záhy – mimo jiné již na ceně zájezdu. Díky velikosti německých CK a vysokému počtu turistů, využívajících jejich služeb, mohou svým zákazníkům nabídnout i o několik tisíc korun nižší ceny a současně prvotřídní servis a služby. Německá preciznost a náročnost je pověstná a málokterý německý turista by se spokojil s nižším standardem ubytování či neochotným jednáním u zaměstnanců hotelů či průvodců, tak proč toho nevyužít?

mexico-853048_1920

Ale co když neumím německy?

To, že vycestujete s německou cestovkou, na vás samozřejmě neklade přehnané nároky co do jazykové vybavenosti. Pokud zvládáte třeba jen základní komunikaci v angličtině nebo němčině, žádné problémy nenastanou. Celý zájezd za vás kompletně zařídí RUDOLF REISEN, nemusíte nic složitě dojednávat. Stačí si vybrat destinaci – co takhle Thajsko, Mexiko, Baleáry nebo plavbu lodí po Středomoří? – a termín předpokládaného odjezdu. Zaměstnanci RUDOLF REISEN vám pak připraví nabídky a varianty dovolené přesně podle vašich přání a požadavků.

Odlety nejen z Německa, ale i z Prahy!

Nově navíc můžete na svou dovolenou vyrazit přímo z pražského letiště a nedělat si starosti s dopravou do Berlína či Mnichova. Podívejte se na stránky cestovní kanceláře RUDOLF REISEN, přečtěte si reference spokojených klientů a stejně jako oni zažijte svou dovolenou snů!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce