Cyklovýlet dopovaný z baterie

Baví vás cyklistika a rádi jezdíte na výlety? Na druhou stranu už vás ale nebaví nechat se omezovat tím, jak daleko dokážete dojet vlastními silami? Neexistuje jednodušší řešení, než pořídit si elektrolo s velkým dojezdem. Výlety budou zábavnější, pohodlnější a zajímavější. Co všechno elektro kola umí a proč jsou lepší než normální kola?

Dojedete až tam, kam byste to sami nezvládli

Při cyklovýletech existují dvě možnosti. Buď někam dojedete autem a kola a si přivezete s sebou a po okolí se jen povozíte. Nebo vyrazíte na kole z domu a dojedete až tam, kam vám to síly dovolí. První možnost je náročná na přepravu, parkování auta a podobně. Při druhé možnosti jste velmi limitováni svými možnostmi. Naštěstí však existuje i třetí možnost a tou je elektrokolo. S ním dojedete daleko dál. Když se vám nebude chtít šlapat, jednoduše přepnete na elektrický pohon a necháte se vést. Velmi si tak prodloužíte dostupnou vzdálenost a pohodlně se dostanete až do míst, o kterých se vám předtím ani nesnilo.

Nahradí i horská kola

Když se řekne elektrokolo většina lidí si představí klasické robustní kolo vhodné do města. Ovšem firma Trek nabízí modely, které vypadají přesně jako klasická moderní horská kola a mají i podobné vlastnosti. Podíváte se tak na hory nebo budete moci jezdit v kopcovitém terénu bez zbytečné námahy. Cykloturistika nikdy nebyla jednodušší a pokud budete mít štěstí na elektrokola v akci, nemusíte za pořízení nového kola na elektrický pohon zaplatit tak velkou částku. Ve výsledku se tedy příliš neliší od jiných kvalitních horských kol. Jediný rozdíl spočívá v tom, že s elektrokoly se tolik nenadřete a výlety budou příjemně rekreační.

TREK_POWERFLY_FS5_2015

Velká nosnost a pohodlní

Elektro kola jsou konstruována tak, aby dokázala unést hmotnost až 140 kg. Jsou tedy ideální v případě, že chcete pozvolna začít sportovat a netroufáte si vyrazit jen tak sami na kole. Polstrovaná sedla a tvarovaná řidítka zaručují maximální pohodlí během jízdy a nabízí jedinečný komfort. S elektrokolem si cyklistiku zamilujete a budete chtít objet celý svět. A klidně to můžete i dokázat, pokud po cestě budete kolo dobíjet.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce