Autodoplňky vám usnadní cestování

Hlavně před zaslouženou dovolenou člověk rychle zjistí, že vozidlo není nafukovací, ale něco dalšího se tam přece musí vejít! K tomuto účelu skvěle poslouží různé autodoplňky, které umožní naskládat mnohem víc, dokonce velmi úhledně.

Snadno namontované autodoplňky

Nejrůznější materiál a příslušenství přepravíte pomocí autoboxů. Obecně se hodí na kteroukoliv střechu běžného auta s odpovídající nosností a se střešními nosiči s danou roztečí příčníků, nezáleží na značce ani stáří vašeho vozidla. Jakmile si začnete vybírat ten nejlepší model, držte se doporučení od výrobce.

Zaměřte se na kvalitní provedení, abyste měli jistotu, že během převozu bude vše dokonale ochráněno před prachem a před nepříznivými klimatickými podmínkami. Několikanásobně se zvýší kapacita i malých aut. Určitě vás díky tomu potěší pohodlnější vnitřek auta, který nebude tak přeplněný. 

Střešní boxy speciálně pro vás

Většinou se dají střešní boxy snadno namontovat a zase sundat podle vaší momentální potřeby. Před samotnou koupí zvažte, co budete nejčastěji převážet. Možná půjde o kočárek, lyže, větší zavazadla, sportovní potřeby apod. Záleží i na objemu nákladu, celkové hmotnosti a frekvenci používání. Box se od sebe odlišují rozměry. Seženete krátké a úzké, krátké a široké, dlouhé a úzké, dlouhé a široké nebo látkové. Nezapomeňte sledovat maximální nosnost, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti během jízdy.

Nosiče kol pomohou s cykloturistikou odkudkoliv

Cyklisté jistě uvítají, když si vozidlem přepraví pohodlně kola, která využijí k jízdám po okolí ve vybrané destinaci. Nosiče kol seženete v provedení pro jedno až čtyři kola, rovněž nechybí varianty pro elektrokola. Sklopná funkce umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru. Lze zajistit například zámkem na tažném zařízení, ale také uzamykatelnými držáky rámů.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce