4 méně známá střediska Bulharska, která vás nadchnou!

Když se řekne dovolená v Bulharsku, většina lidí si vybaví notoricky známá střediska jako jsou Zlaté písky, Slunečné pobřeží nebo Primorsko. Je to správně, dovolená zde je báječná, ale pokud chcete více, neuspokojí vás. Bulharsko se letos řadí mezi top 2 dovolenkové destinace. My vám představíme bulharská střediska, která si vás podmaní krásou, nabídnou luxus a současně klid.

  1. Lozenec

Letovisko Lozenec se nachází asi 60 km od letiště v Burgasu. Sousedí s Primorskem, ovšem nabízí větší klid a o mnoho malebnější pláže. Výhodou je, že je zde podstatně levněji. Najdete zde hlavně penziony a kemp s bungalovy. Místní pláž je asi jeden kilometr dlouhá a užijete si tady hlavně vodní sporty.

  1. Djuni

Letovisko Djuni se chlubí moderním vzhledem a malebnou přírodou v okolí. Bylo postaveno v romantické zátoce Alep. Toto místo se vám bude líbit, pokud nechcete celou dovolenou proležet jen na pláži, ale rádi poznáváte krásy cizí země. Vyrazit lze například na výlet do Sozopole či do přírody.

  1. Pomorie

Toto letovisko se nachází mezi Burgasem a Slunečným pobřežím. Najdete zde severní a jižní pláž s pozvolným vstupem do moře. Zajímavostí místa je blízkost Pomorijského jezera. Centrum města si vás získá svou poklidnou atmosférou.

  1. Kranevo

Nízké ceny, krásné pláže a pohoda jsou hlavní charakteristiky střediska Kranevo. Toto místo je vhodné pro rodiny s dětmi. Z výletů do okolí doporučujeme navštívit nedalekou přírodní rezervaci Batova.

Dovolená v Bulharsku není drahá!

rila-monastery-676748_1280 (1)

Pokud o dovolené v Bulharsku uvažujete, začněte jednat co nejdříve. Už nyní se objevují výhodné first minute Bulharsko. Za letecký zájezd na 8 dní nemusíte zaplatit více než 10 000 Kč. Kde takový zájezd najít? Použijte srovnávač zájezdů NewTravel.cz. Najdete zde výhodné first i last minute zájezdy Bulharsko od prověřených českých kanceláří.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce