Ubytujte se v luxusním hotelu a zkoumejte krásy historické Prahy

Architektonické skvosty, monumentální památky, luxusní ubytování ve starobylém stylu – přesně tak by se dalo charakterizovat historické jádro české metropole. Jediný den k prozkoumání klenotů Prahy nestačí. Zrekonstruované středověké budovy ukrývají unikátní možnost ubytování.

V samotném historickém centru stojí dva hotely – hotel U Prince a hotel U Zlatého stromu – kde můžete nasávat ojedinělou atmosféru. Oba hotely nabízí špičkové služby, jichž využívají zahraniční i čeští turisté.

Hotel U Prince

Pětihvězdičkový hotel se nachází na Staroměstském náměstí. Disponuje patnácti dvoulůžkovými pokoji, dvěma luxusními apartmány a sedmi junior suity. Pokoje jsou zdobené starožitným nábytkem, v jehož kontrastu stojí moderní technologie (minibar, klimatizace, barevná televize, telefon a Wi-Fi).

Hotelu náleží venkovní zahrádka, která otevírá výhled na Staroměstskou radnici s proslulým orlojem. Z terasy je panoramatický výhled na starou Prahu, přičemž fotografie můžete zhlédnout na webu www.hoteluprince.com. Opomenout byste neměli ani hotelový bar Black Angel’s Bar, který v loňském roce získal ocenění Nejlepší hotelový bar v České republice. Letos se dokonce dostal do první desítky nejlepších hotelových barů světa.

Hotel U Zlatého stromu

Nedaleko Karlova mostu stojí čtyřhvězdičkový hotel U Zlatého stromu, který hostům nabízí devatenáct dvoulůžkových pokojů a tři přepychové apartmány. Pokoje jsou opět vybaveny starožitným nábytkem, přičemž v některých místnostech jsou navíc malované renesanční stropy. Přestože se jedná o čtyřhvězdičkový hotel, dostane se vám luxusu. Na stránkách www.uzlatehostromu.com můžete zhlédnout interiér ubytovacího zařízení.

Milovníci nočního života se rádi vydají do suterénních prostor Music Clubu Zlatý strom. Tento legendární klub je v Praze vyhlášený.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce