Argentinská restaurace, ve které se vždy královsky najíte

Chcete se zaručeně výborně najíst? Dostali jste chuť na pořádný steak, nebo na speciality z ryb? Nemusíte jezdit daleko od Prahy. Stačí si udělat čas na návštěvu steak house Praha a o chuťový zážitek máte postaráno. Restaurace Praha 4 s příznačným názvem El Asador je argentinská restaurace s vůní a chutí Jižní Ameriky, která vám vždy nabídne jídelní lístek plný nejen argentinských dobrot. A pokud přemýšlíte, kde uspořádat nějakou akci, jste na správné adrese.

V autentickém prostředí jihoamerické restaurace se máte na co těšit

Nedaleko Průhonic se nachází stylová latinsko- americká restaurace, kde se nejen dobře najíte, ale kde se vám bude i líbit. Prostředí je vkusně vyzdobeno pro autentickou jihoamerickou atmosféru. Vše v interiéru je promyšleno do nejmenších detailů. V této restauraci praha 4 vám bude zkrátka dobře. Specialitou podniku je maso připravené na otevřeném ohni pravého argentinského grilu. To nám může napovědět i název, jelikož El Asador znamená ve španělštině „rožeň“ či „gril“. Šéf této restaurace je rodilý Argentinec, takže máte jistotu, že o vás bude řádně postaráno.

bison-526805_1280

Bezkonkurenční steaky nejsou jedinou atrakcí

V této unikátní restauraci se můžete těšit na opravdu bezkonkurenční steaky. Za nimi se určitě vyplatí se sem vypravit. Kuchaři vám připraví i ryby a plody moře. V nabídce je i mnoho dalších pokrmů, dezertů a předkrmů. Za zmínku stojí i místní koktejlový lístek. Chtěli byste ochutnat pravou jihoamerickou pálenku? Zde máte šanci. Vyzkoušejte někdy i tradiční nedělní brunch Praha s barbecue.

Hledáte místo na vaši akci nebo svatební hostinu?

Zažijte jedinečný gurmánský zážitek a podělte se o něj s ostatními. V této argentinské restauraci rozhodně není problém pořádat oslava narozenin Praha nebo jiné rodinné a firemní akce. Po domluvě vám budou k dispozici prostory restaurace a klidně zde můžete mít i svatební hostina Praha, na kterou nezapomenete.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce