Plánujete dovolenou v Česku? Co takhle vyrazit do jižních Čech?

Jestliže jízda na kole patří k vašim oblíbeným způsobům trávení volného času, pak i dovolenou možná plánujete tak, abyste na kole mohli jezdit. Ideální podmínky pro to nabízejí jižní Čechy. Kde se ubytovat?

Penzion v Jindřichově Hradci

Kouzelné jižní Čechy nabídnou pohled na četné rybníky

K hojně navštěvovaným oblastem v jižních Čechách se řadí zejména Třeboňsko, Jindřichohradecko a Českokrumlovsko. Je to dáno zajímavými místy a pamětihodnostmi, které je tu možnost poznat, a také krajinou, jež je pro cyklisty přímo ideální. Penziony v jižních Čechách vás rády uvidí a nabídnou střechu nad hlavou a kvalitní služby, které vám zpříjemní zdejší pobyt.

Česká Kanada a Jindřichův Hradec

K oblíbeným turistickým cílům patří Česká Kanada v okrese Jindřichův Hradec. Je protkána sítí značených tras pro pěší turisty i cyklisty. Nenechte si ujít hrad Landštejn a město Slavonice. Penzion Na 15. poledníku v Jindřichově Hradci hned v jeho historickém centru bude pro ubytování po náročném výšlapu vhodný. Dýchne tu na vás atmosféra starých časů, v penzionu se nachází i stylová krčma a kavárna. Osvěžující černá káva vám dodá potřebnou energii a dobré jídlo naladí na další výlet do okolí.

Český Krumlov a jeho historické centrum

K nezapomenutelným zážitkům patří návštěva Českého Krumlova. Ještě před koronavirovou pandemií se sem sjížděly davy turistů z celého světa, aby si prohlédly zdejší zachované unikátní historické centrum a zámek. Dnes je možná turistů méně, o to více si ale vychutnáte svou přítomnost v tomto místě. Penziony v Českém Krumlově se už na vás těší.

Cestování na kole po jižních Čechách vám poskytne příležitost se blíže seznámit s tímto kouzelným krajem plném rybníků, hezké krajiny a historických pamětihodností. K vhodnému ubytování vybírejte penziony na Penzion.cz.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce