Koupání po celý rok? To nabízí Izrael!

Konec léta rozhodně neznamená konec dovolených. Máte-li chuť užít si krásné počasí a koupat se v čistém moři, můžete tak učinit klidně i v prosinci. Izrael je jedním z míst, kde je teplo po celý rok. Navíc se jedná o zajímavou a exotickou zemi, která si získala srdce nejednoho turisty.

Izrael je země, která je spojena s biblickými příběhy a odehrály se zde nejdůležitější události náboženských dějin. Díky poznávacím zájezdům od Kareta Tour do Jeruzaléma máte jedinečnou možnost se s nimi seznámit. Navštívit můžete moderní město Tel Aviv nebo Netanya. Veliké oblibě se tradičně těší Mrtvé moře na hranici s Jordánskem. Leží 418 metrů pod hladinou světového oceánu a řadí se mezi nejslanější jezera na světě.

Slunečné dny v přímořském letovisku Eilat

Kde si však užijete nerušenou pohodu plnou zábavy, je letovisko Eilat ležící na břehu Rudého moře na samém jihu Izraele. A toho, že byste tady měli zkaženou dovolenou kvůli špatnému počasí, se určitě bát nemusíte. Rudé moře a jeho okolí hlásí 360 slunečných dní v roce!

Moderní město nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Kromě úžasných vodních radovánek můžete navštívit Podvodní observatoř nebo se potápět s delfíny u Delfíního útesu. Skvělým zpestřením bývá výlet do údolí Timna, které nadchne milovníky historie a památek. Za obdiv stojí Šalamounovy sloupy i pozůstatky egyptského chrámu.

Za 4 hodiny v exotickém ráji!

Kareta Tour nabízí zájezdy do Izraele za velmi výhodné ceny a zaručuje komfortní ubytování. Například luxusní hotel Dan Panorama se nachází jen pár metrů od pláže, nabízí překrásné výhledy, součástí je venkovní bazén, spa i fitness. Let z Prahy trvá pouhá 4 hodiny a vyráží se také z Bratislavy. Není to nádhera? Už za tak krátkou chvíli si můžete užívat exotické radovánky a relaxaci v teple u moře, zatímco u nás bude panovat zachmuřené počasí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce