Hurá za zábavou!

Než se nadějete, zmizí z kopců sníh a vy budete vymýšlet, kde s dětmi přivítat jaro. Vydejte se za jedinečnou atmosférou do dětského parku Fábula, kde dobro bojuje se zlem a všechny příběhy mají vždy šťastný konec. Na malé i velké účastníky čekají od května do srpna velkolepé hry, strašidelné atrakce, bludiště, hlavolamy i společenské hry a zvířátka. Aby byl váš program maximálně pestrý, sledujte aktuální akce, kde najdete třeba hororovou noc, divadelní představení nebo chvíle opravdového adrenalinu.

Počasí vás nezastaví

Zábavní park nabízí prostory uvnitř, takže se nemusíte obávat škaredého počasí. Venku pak najdete mini ZOO se zvířátky, bludiště, dětská hřiště i letní amfiteátr, kde se odehrávají pohádkové příběhy pro celou rodinu. Pokud nevíte kam s dětmi, bude rodinný výlet tím pravým ořechovým! Ve vnitřních prostorách si užijete dobrodružnou cestu za pokladem, sklep s živými pohádkovými bytostmi i cukrárnu, kde si rodiče mohou dopřát zaslouženou kávu a nějakou dobrotu. Kromě toho jsou součástí vnitřních prostor originální a hravá výzdoba či pohádkový Betlém.

S sebou vezměte i nejmladší členy rodiny, protože zábavní park disponuje kompletním zázemím pro miminka, a nabízí tak dostatek prostoru pro pohodlné přebalení či krmení. Ať už se rozhodnete pro návštěvu v jakémkoli období, nezapomeňte si s sebou přibalit pohodlné oblečení, úsměv na rtech a dobrou náladu, se kterou zaručeně budete i odcházet! V létě můžete spojit legraci s pohodovou cyklistikou, neboť zábavní park je nakloněn cyklistům a poskytuje jim špičkové vybavení od uzamykatelných prostor, přes nářadí, až po cyklomapu Vysočiny a Jižních Čech.

Zážitkový areál – ideální místo pro dětské výlety

Na tomto místě, kde ožívají pohádkoví skřítci, kouzelníci, princezny i loupežníci, pohodlně zaparkujete přímo před areálem. Chcete-li si užít zdejší atmosféru na plno, naplánujte si výlet sem alespoň na pět hodin, abyste stihli všechny atrakce a hry. Právě nyní si též mohou organizace rezervovat školní výlety s dotací na dopravu. Bavit se budou děti z mateřských školek i školáčci prvního stupně. Kromě legrace čekají na malé i velké návštěvníky naučné a interaktivní zážitky, jež připravují školení profesionálové z oblasti školství, divadla a cestovního ruchu.

Program atrakcí

Zábavní park si klade za cíl především spokojenost všech hostů, proto vyhodnocuje zájem o jednotlivé herní prvky a svůj program i výzdobu neustále zdokonaluje k maximálnímu potěšení dětí. Díky pestrému programu si vyberou malí i velcí zákazníci přesně to, co se jim líbí. V programu nechybí časově neomezené atrakce, mezi něž patří například tvořivé dílny, střílení z kuše nebo království hlavolamů, kde si perfektně namohou své mozkové závity i rodiče.

Budete-li si chtít užít útěk ze žaláře, nezapomeňte si tuto atrakci dopředu zarezervovat. Vodnická škola a stejně tak cesta za pokladem, během níž se místnost mění ve fantastické dobrodružství, probíhají v dopoledních hodinách. Přijďte se podívat do zábavního parku a odměnit svou ratolest pohodovým odpolednem se zábavou!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce