Hotel Čertousy: Stylové ubytování v srdci Prahy

Praha láká každým rokem obrovské množství turistů, a to především díky krásnému historickému prostředí a spoustě především kulturních lákadel. Zajít si do některého z místních divadel nebo do galerií či kin rozhodně stojí za to. Jestliže plánujete jakýkoli pobyt, a to jak soukromého, tak i firemního charakteru, vyplatí se ubytování v hotelu Čertousy, který se nachází uprostřed hlavního města. Cítit se zde budete doslova jako v bavlnce.

Tradice již od 14. století

Zmiňovaný hotel nabízí opravdu stylové prostředí, a to i díky faktu, že jeho historie spadá až do 14. století. Konkrétně se jednalo o hospodářský dvůr, který koupil v roce 1357 sám císař římský a král český Karel IV. Charakter objektu zůstal zachován dodnes. Nachází se zde ovšem velkokapacitní konferenční prostory Praha, a to přímo v centru Prahy. Pokud potřebujete uspořádat školení, máte jedinečnou šanci. Jakékoli firemní akce Praha nabízí v tomto hotelu ve zcela unikátní podobě. Prostředí je k tomu jako stvořené, což potvrdí nejen prostorný konferenční sál, ale i celkem 4 školicí salónky.

Venkov ve víru velkoměsta

Že si nedovedete představit spojení venkovské atmosféry a metropole? Nevadí, stačí navštívit hotel Čertousy a zjistíte, že třeba i svatba v Praze může být naprosto jedinečnou záležitostí. V rozsáhlém hotelovém areálu je k dispozici i svatební altán anebo pravý vinný sklípek, kde se může odehrávat následné veselí. Romantiku zajistí vyjížďka na loďce po rybníku v sousedství. Moc hezká je ale i jízda na povozu taženém koňmi po pražských uličkách. Konat se zde může i oslava narozenin Praha v luxusním stylu.

_1454919343_1

Vynikající kuchyně

Ať už svatební hostina Praha, anebo klidně i jiné akce proběhnou ve vší eleganci s vynikajícím cateringem. Pokrmy jsou připravovány zásadně z čerstvých surovin a zvolit můžete i spousty specialit, jež restaurace Praha 9 nabízí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce