Užijte si léto v rakouských Alpách

Spojujete si letní dovolenou s pobytem na chalupě u přehrady anebo si pod tímto pojmem představujete týdenní odpočinek u moře? A co kdyby bylo možné spojit čerstvý vzduch a křišťálově čistou vodu s domácí pohodou a nekonečnými možnostmi, jak trávit letní rekreaci s celou rodinou? Zkuste letos něco jiného, ušetřete z rodinného rozpočtu a užijte si pestrou krásu horské přírody u našich jižních sousedů. Zavítejte do jižních Alp, na místo, kde sezóna nekončí ani v létě!

Apartmány v Nassfeldu

Alpy jsou vyhledávanou destinací pro zimní radovánky díky vyhlášeným a vždy upraveným sjezdovkám, nadstandardnímu servisu i službám. V létě ale zasněžené kopce střídají upravené turistické a cyklistické trasy, lanovky s panoramatickými výhledy i adrenalinové vodní zážitky na divoké řece. Více než tisícovku upravených tras pro mladé batůžkáře, rodiny s dětmi či starší ročníky vyznávající nordic walking najdete v blízkém okolí oblasti Nassfeld. Díky počasí Nassfeld patří mezi nejslunnější oblasti Alp. Vynikající poloha ubytovacího zařízení vám umožní navštívit i italskou stranu a poznat tamější kulturní skvosty.

Nassfeld

Apartmány připravené pro českou klientelu

Lyžařské středisko Nassfeld zaujme všechny věkové kategorie a strach z jazykové bariéry nemusí mít ani neznalci cizí řeči. Společnost sídlící ve městě Hermagor zastřešuje česky hovořící personál.  Ubytování je možné ve 22 různě dispozičně řešených apartmánech s plným vybavením včetně televizního přijímače s českými programy a bezplatného wi-fi. Náročná klientela ocení nově postavenou saunu poskytující příjemnou relaxaci po celodenním sportu.

Pobyt v letních měsících vám zpříjemní upravené okolí a tři sta metrů vzdálená lanovka slibující nová poznání. Vychutnejte si také italskou a rakouskou gastronomii za skvělé ceny a udělejte z obyčejné návštěvy jižního Rakouska úžasnou dovolenou, kterou si nejednou zase zopakujete.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce