Rozmluvte se anglicky s rodilými mluvčími!

Rádi cestujete nejenom po zemích českých, ale jazyk je vaše bariéra? Chcete se naučit anglicky, ale nevyhovuje vám klasická forma výuky? Pokud jste již zkoušeli kurzy všeho druhu – a bezvýsledně – neházejte flintu do žita. Cizí jazyk můžete ovládnout i méně tradičním, leč mnohem efektivnějším způsobem. Zúčastněte se intenzivních kurzů angličtiny s rodilým mluvčím, které probíhají v České republice!

Až 70 hodin konverzace na témata, která si určíte vy!

Kvůli kurzu angličtiny s rodilým mluvčím již nemusíte muset absolvovat časově náročnou a finančně nákladnou cestu do zahraničí. V rámci programu neziskové organizace ENGLISHstay prohloubíte své znalosti cizího jazyka během jediného týdne. Unikátní model výuky má oproti klasickým metodám množství výhod – v ceně je až 70 hodin intenzivní anglické konverzace na libovolná témata. Lektoři přistupují k účastníkům individuálně a přizpůsobují se jejich tempu.

Lektora budete mít jen pro sebe

Kurzy angličtiny mají formu týdenního pobytu v příjemném prostředí. Účastní se jich rodilí mluvčí z různých koutů světa, takže se dostanete do kontaktu s různými přízvuky. Na jednoho lektora vždy připadá jen jeden účastník kurzu, což je jedna z největších předností tohoto pobytového kurzu. Pokud si nejste jistí, zda vám systém 1-1 vyhovuje, můžete se kurzu zúčastnit společně s někým dalším a konverzovat s mluvčím ve dvojici.

V čem jsou pobyty v ČR lepší než výuka v zahraničí?

ENGLISHstay pořádá kurzy v příjemném hotelovém prostředí a během kurzu se účastníci skvěle baví. Oproti průměrnému pobytovému kurzu v zahraničí je počet hodin anglické konverzace trojnásobný. Konverzace je navíc mnohem intenzivnější, protože neprobíhá ve větší skupině. S lektory budete hovořit o běžných věcech – témata si určíte sami. Rodilí mluvčí s vámi budou v kontaktu po celou dobu kurzu a nikoliv jen během hodin výuky.

Pokud vás zaujala možnost, jak se konečně naučit lépe mluvit anglicky, zamiřte na www.englishstay.cz, kde najdete další informace.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>