Dovolená Austrálie

Baví vás poznávat, jak se žije v cizích zemích? Evropu máte možná již celou procestovanou a stále více vás láká dovolená v Austrálii. Tato atraktivní destinace vám již delší dobu nedá spát. Zajímavé přírodní scenérie, krásné pláže, ruch a tep velkoměst s pamětihodnostmi a tradiční aboriginská kultura je to, co byste chtěli vidět na vlastní oči.

Poznávací zájezdy za výhodnou cenu

Zvolit opravdu dobrou cestovku nemusí být jednoduché. Dáváte přednost osobnímu přístupu a kvalitě poskytovaných služeb? Co takhle vyzkoušet rodinnou cestovní kancelář Viva Austrálie, která patří k největším specialistům na Austrálii v České republice? Na trhu funguje už více než 8 let a za tu dobu pomohla zprostředkovat nevšední zážitky mnoha cestovatelům. Její majitel Ing. Karel Topič zná Austrálii dokonale, protože tam sám šest let žil. Proto může nabídnou svým klientům to nejlepší. Pro ty z vás, kteří upřednostňují pevně stanovený poznávací zájezd, má cestovka přichystaný zajímavý šestnáctidenní program, během něhož mimo jiné navštívíte památky UNESCO, Velký bariérový útes nebo světovou metropol Sydney.

Individuální turistika pro nezávislé

Cestujete raději individuálně? Není problém s Viva Austrálie naplánovat vaši cestu po tomto kontinentu. K tomu vám bude stačit vhodně poskládat jednotlivé samostatné balíčky, které má cestovní kancelář v nabídce. Díky tomu budete mít svoji dovolenou sestavenou na míru dle vašich požadavků. Můžete cestovat jeepem v písečných dunách či tropickém pralese, potápět se s velrybami v moři a plachtit na krásné lodi, pozorovat klokany. Stačí se zamyslet a vybírat přesně to, po čem toužíte.

Pobytové zájezdy pro dokonalé seznámení s cizím prostředím

Je-li pro vás na prvním místě dokonale poznat vybranou destinaci, pak neváhejte a vyberte si pobytový zájezd od Viva Austrálie. Čeká na vás přístavní město Sydney, golf na Gold Coast, tropické ostrovy Whitsundays nebo Australian Open v Melbourne.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce