Dokonalý dárek pod stromeček? Nadělte si dovolenou

Většina z nás právě zvažuje, čím potěší své blízké pod stromečkem. Máte v rodině nějakého vášnivého cestovatele? Pak mu udělejte radost tím nejkrásnějším – zážitkem a odpočinkem v jednom. Hledáte-li totiž ideální destinaci, která vás finančně nezruinuje a naopak vám umožní užívat si blankytně zářivé moře, památky i exkluzivní pochoutky, je Chorvatsko trefou do černého.

Kde se ubytovat?

Dovolená v Chorvatsku nabízí řadu možností, kde se ubytovat. První možností jsou samozřejmě hotely s restaurací, barem a bazénem či dětskou herničkou. Tato varianta je sice dražší, garantuje vám však pohodlí během celé dovolené a mnohdy také aspoň kousek soukromé pláže. Jestliže znáte termín dovolené pro své blízké, pak vsaďte na apartmány. Dostupná možnost bydlení v této pohostinné zemi vyniká poměrem ceny a kvality. Apartmány v Chorvatsku jdou ruku v ruce s novými trendy bydlení, proto jsou pokoje stylově zařízené a podle kategorizace vám umožní ochlazovat se během vysokých teplot pomocí klimatizace anebo osvěžit se v přístupném bazénu.

Dovolená Chorvatsko může být prakticky za pár korun. Otestujte pro nadcházející sezónu mobilní domky a stejně tak karavany. Mobilní domy jsou plně vybavené a situované v poklidných kempech s veškerým sociálním vybavením. Rozhodnete-li se cestovat s partou přátel, popřípadě s celou rodinou, užijete si večery u grilu, opékání párků i pravé chorvatské pálenky a pivo.

Pro romantiku ve dvou

Chorvatsko nabízí celou řadu zátok a odlehlých ostrůvků, kde si skutečně odpočinete. Díky ubytování v robinson domku se vaše dovolená změní v luxusní zážitek bez omezování a turistů. Bydlení na odlehlejších místech je stále vyhledávanější, takže stačí už jen vypnout telefon, zapomenout na pracovní povinnosti a oddat se posedávání na mole, šnorchlování nebo třeba odpolední siestě v houpací síti pod olivovníky.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce