Zimní a letní sportoviště Milevsko

Na severu Jižních Čech, v krajině kouzelného Povltaví, se nachází malé městečko s názvem Milevsko. A právě Milevsko v sobě ukrývá nevšední sportoviště SPOS Milevsko s.r.o. Historie této sportovní perly se začíná psát již v roce 1927, kdy jako první vznikl tenisový areál. Jak šel čas, k jednomu tenisovému kurtu přibyly další a další a v současné době nabízí sportovní areál celkem osm tenisových kurtů, na kterých se utkávají soupeři významných turnajů i tenisových mistrovství, stejně tak jako amatérští zapálenci a dovolenkoví rekreanti.

Je libo lední či in-line brusle?

Netrvalo dlouho a k antukovým hřištím přibyly další areály a stadiony. Velice oblíbeným je právě zimní stadión, který díky nedávné rekonstrukci splňuje podmínky pro konání okresních i ligových zápasů. Zabruslit si na ledě je možné od srpna do března, kdy led střídá in-line povrch, jenž nabízí skvělé místo pro pořádání in-line turnajů a dalších závodů i soustředění.

Místo pro týmové hry

Součástí unikátního sportoviště je samozřejmě také letní stadion s travnatým hřištěm a atletickým oválem. Ani škaredé počasí nezhatí sportovní aktivity. Ve víceúčelové hale bude příjemně, ať už je venku počasí jakékoliv. Což takhle zahrát si volejbal, kopanou či basketbal?

Dejte si do těla

Svalstvo celého těla dostane pěkně zabrat ve spinningovém sálu pro skupiny i jednotlivce, stejně jako na letních cvičení veřejností tolik oblíbené Zumby. Důležitou součástí sportoviště Milevsko je i nově otevřené letní koupaliště, jehož provoz byl zahájen teprve v roce 2011 a které nabízí dětské brouzdaliště i hlubší bazény. Na své si tedy přijdou velcí i malí.

Ať na nebi praží slunce nebo na zem padají těžké chuchvalce sněhových vloček, SPOS Milevsko bude tou pravou oázou vašeho sportovního ducha.

Odpočívejte aktivně a navštivte sportoviště Milevsko.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce