Wellness pobyt Luhačovice – tam, kde se sny o luxusním odpočinku mění ve skutečnost

wellness pobyt Luhačovice

Hledáte dárek, ale sada broušených skleniček, parfém nebo manžetové knoflíčky Vám přijdou jako klišé? Překvapte své blízké něčím speciálním. Darujte jim relaxaci, zdraví a příjemné zážitky. Darujte jim poukaz na wellness pobyt Luhačovice ve stylovém čtyřhvězdičkovém Hotelu Augustiniánský dům.

  • Špičkový Wellness & Spa Hotel Augustiniánský dům, dokončený v roce 1904 podle plánů pro augustiniánský klášter v Brně je dokonalou souhrou exteriéru v novorenesančním stylu a moderně zařízeného interiéru. Hotel se nachází v příjemném prostředí plném uklidňující zeleně, což ještě více podtrhuje jeho jedinečný vzhled. Jeho součástí je i nová zahrada 6 smyslů, kde se relaxace pomocí přírody dotýká těla i duše.

 

  • Vybírat zde můžete celkem z 26 pokojů. Záleží jen na Vašich preferencích a fantazii. Od pohodlných a vkusně zařízených pokojů Classic a Superior, přes Junior Suite s oddělenou obývací částí až po překrásné Apartmá Leoše Janáčka s terasou a vanou pro dva. Pro romantiky i novomanžele je přímo stvořeno podkrovní Apartmá Augustinian s dřevěnými trámy a prosklenou koupelnou. Jeho stropními okny se můžete téměř dotknout hvězd.

 

  • Dárkový poukaz na wellnes pobyt na 2 noci v Hotelu Augustiniánský dům je nabitý výhodami a příjemnými zážitky. Od uvítacího drinku v lobby baru, bohaté snídaně, odpoledního občerstvení, 3 chodového menu v úžasné restauraci Symfonie (hodnocené jako 3. nejlepší restaurace na Moravě), až po neomezený vstup do unikátního wellness & spa centra Harmonie.

 

  • Wellness pobyt Vaše blízké příliš časově neomezí. Budou si ho moci vychutnat i pracovně vytížení lidé. Je jen na Vás, kdy pobyt zarezervujete. Může se stát víkendovým výletem, ale i zaslouženou odměnou po náročném pracovním jednání uprostřed týdne.

Více informací a tipů na další dárky naleznete na https://www.augustian-life.cz. Tak neváhejte. Uvidíte, že Vaši blízcí nevšední dárek náležitě ocení.

Sdílet článek