Wellness pobyt Luhačovice – tam, kde se sny o luxusním odpočinku mění ve skutečnost

Hledáte dárek, ale sada broušených skleniček, parfém nebo manžetové knoflíčky Vám přijdou jako klišé? Překvapte své blízké něčím speciálním. Darujte jim relaxaci, zdraví a příjemné zážitky. Darujte jim poukaz na wellness pobyt Luhačovice ve stylovém čtyřhvězdičkovém Hotelu Augustiniánský dům.

  • Špičkový Wellness & Spa Hotel Augustiniánský dům, dokončený v roce 1904 podle plánů pro augustiniánský klášter v Brně je dokonalou souhrou exteriéru v novorenesančním stylu a moderně zařízeného interiéru. Hotel se nachází v příjemném prostředí plném uklidňující zeleně, což ještě více podtrhuje jeho jedinečný vzhled. Jeho součástí je i nová zahrada 6 smyslů, kde se relaxace pomocí přírody dotýká těla i duše.

 

  • Vybírat zde můžete celkem z 26 pokojů. Záleží jen na Vašich preferencích a fantazii. Od pohodlných a vkusně zařízených pokojů Classic a Superior, přes Junior Suite s oddělenou obývací částí až po překrásné Apartmá Leoše Janáčka s terasou a vanou pro dva. Pro romantiky i novomanžele je přímo stvořeno podkrovní Apartmá Augustinian s dřevěnými trámy a prosklenou koupelnou. Jeho stropními okny se můžete téměř dotknout hvězd.

 

  • Dárkový poukaz na wellnes pobyt na 2 noci v Hotelu Augustiniánský dům je nabitý výhodami a příjemnými zážitky. Od uvítacího drinku v lobby baru, bohaté snídaně, odpoledního občerstvení, 3 chodového menu v úžasné restauraci Symfonie (hodnocené jako 3. nejlepší restaurace na Moravě), až po neomezený vstup do unikátního wellness & spa centra Harmonie.

 

  • Wellness pobyt Vaše blízké příliš časově neomezí. Budou si ho moci vychutnat i pracovně vytížení lidé. Je jen na Vás, kdy pobyt zarezervujete. Může se stát víkendovým výletem, ale i zaslouženou odměnou po náročném pracovním jednání uprostřed týdne.

Více informací a tipů na další dárky naleznete na https://www.augustian-life.cz. Tak neváhejte. Uvidíte, že Vaši blízcí nevšední dárek náležitě ocení.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce