Vánoční atmosféra v lázních

Vánoce se opět rychle blíží a možná si letos chcete odpustit každoroční shon. Proč ne? Změna je život. Hotelové wellness služby vám připraví skutečnou relaxaci a odpočinek během svátečních dní, ale také v jiném období roku. 

Exotika o Vánocích se slavnostní večeří

Vánoce v lázních ve vás jistě vyvolají pěkné představy, co všechno by se dalo během krátké doby prožít. Pobytové balíčky vám zpříjemní volné dny a pomohou doladit váš soukromý program zvláštními aktivitami. Exotické Vánoce jsou svátečním wellness balíčkem pro dvě osoby. Strávíte tu tři noci a na Štědrý den vás oba čeká slavnostní večeře. Ubytování zahrnuje polopenzi. Pochopitelně nejde jen o jídlo, ale vaše těla si užijí účinné zábaly, masáže a koupele. Na dámu čekají zábal celého těla z mořských řas, skořicový zábal, aroma masáž obličeje a havajská masáž. Pán absolvuje rovněž jednu havajskou masáž. Dále pak bahenní zábal z mrtvého moře, masáž Pantha Jama a aromatickou koupel s exotickým ovocem. Možná se pak pochlubíte známým, jak jste si aspoň na chvíli připadali jako v ráji.

Dokonalý průběh relaxace

Každý potřebuje správný druh odpočinku. Baví vás, když se o vaše blaho starají jiní? Wellness Hotel Bohemia umí dělat úžasné masáže, koupele a zábaly. Najdete ho v lázeňském parku, kde si lze zarezervovat moderní pokoje nebo luxusní apartmán s vířivkou. Můžete si vyzkoušet léčivé mořské klima, ochutnat vyhlášenou kuchyni a nejlepší moravská i světová vína.

Mezi další oblíbené pobytové balíčky například patří Podzimní odpočinek, Sen pro dva, Relax pro seniory, Zimní pohádka nebo Detoxikační ozdravný welllness balíček. Jednotlivé procedury si lze také zakoupit.

Zajímají vás další podrobnosti o vánočních akcích a dalších výhodných pobytech ve Františkových Lázních? Stačí se podívat na webové stránky hotelu www.hotelbohemia.cz, kde najdete vždy aktualizované informace a doplňující fakta.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce