Pohodové chvilky na Pálavě

Pálava nabízí překrásné přírodní rezervace, kam se rád podívá každý milovník přírody. Nejde však jen o faunu, flóru a mnohé historické památky, protože hlavně nelze zapomenout na slavné vinice.

Speciality z domácí kuchyně

Ať už sháníte prostory pro firemní akce, svatby, rodinné oslavy či teambuilding, jistě se nejprve zajímáte o prostředí, kde se vše uskuteční. Následně je důležitý i nabízený servis. Co byste řekli na zrekonstruovaný sklep, kde nebude chybět možnost prohlídky výroby vína, vinic a pochopitelně ani ochutnávka přírodních vín? Kapacita je až 150 osob, tudíž tady uskutečníte akce pro větší počet lidí. Nabízí se také komfortní ubytování, stačí se domluvit předem. Během výletování se každý snaží nashromáždit zážitky, dokonce i ty chuťové. Restaurace na Pálavě nabízí denně domácí kuchyni včetně přírodních vín, která se vyrábějí pouze s minimálním množstvím přídavných látek. Použité hrozny jsou v bio kvalitě a zrají v dubových klasických sudech.

Ochutnávka vín z rodinného vinařství

Skvělý odpočinek zaručuje příjemné posezení pod pergolou, kde se odehrávají i nejrůznější degustace. Kromě pití vám budou pod nosem vonět grilovaná masa na různé způsoby. V magickém prostředí dvora na faře si například pochutnáte na steaku z krkovičky, na kuřecím steaku, vepřových žebrech v domácí BBQ marinádě nebo na farském burgeru s čedarem. Restaurace na Pálavě vás dále pohostí domácí paštikou, kapřími hranolky nebo pstruhem vyloženým cibulkou a koprem. Všechna jídla se podávají s pečivem a zeleninovým salátem. Výběr masa je skutečně dost dobrý, protože k dodavatelům patří osobně vybíraní malí farmáři, takže se můžete vždy spolehnout na čerstvost. Nabídka obsahuje i lehká a bezmasá jídla a chlazené speciality z fary. Vyzkoušet můžete i škvarkové sádlo, škvarky, vepřovou pečínku nebo kachní terinku s rozmarýnem.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce