Nudí vás ubytování v hotelu? Zkuste roubenku v Koutech nad Desnou!

Pokud se chystáte výletovat v Jeseníkách a nechce se vám znovu bydlet po hotelech, motelech, penzionech a podobných typech ubytování, ale chcete zkusit něco nového a užít si větší exkluzivity, zkuste tentokrát  ubytování v Koutech nad Desnou v krásných roubených chalupách. Ať už plánujete romantiku ve dvou, nebo rodinný víkend s dětmi, v roubenkách Annaberg se najdou pokoje pro všechny.

Nuda nehrozí v jakémkoliv počasí

V okolí areálu roubenek je neskutečné množství sportovního vyžití, stejně tak přírodních památek, které stojí za to vidět. Každopádně i když je zima a nečas, prší, nebo padají kroupy, nemusíte za zábavou ven do okolí, ale můžete si udělat báječný relax ve vířivce, sauně, nebo vytápěném bazénu, který je vhodný i pro večerní koupání. Lze si ugrilovat špekáček pod pergolou, nebo vzít děti na chvíli na hřiště, když už to s nimi na pokoji není k vydržení a deskovka je nezabaví.

Tipy na výlety

A co nabízí okolní příroda pro dny, kdy svítí slunko? Pěšky nebo na kole po vyznačených cyklostezkách, kterých je zde mnoho, se vydejte do lázeňské obce Karlova Studánka, která je skutečným jesenickým klenotem. Pokud máte rádi návštěvy zámků, určitě vás nezklame prohlídka toho ve Velkých Losinách. Na Losinském panství je navíc zajímavá historická stopa po čarodějnických procesech a putování po dějinách inkvizice zaujme všechny milovníky tajemna. Nezapomeňte navštívit muzeum papíru a až vás běhání po památkách unaví, zastavte se v Relaxcentru Kolštejn, nebo Wellness centru v hotelu Diana.

Zimní lyžování

K Jeseníkům neodmyslitelně patří i lyžování. Pokud se do okolí Šumperska rozhodnete vycestovat v zimních měsících, můžete se bílou peřinkou nejen kochat, ale také zasněžené kopce sjíždět na oblíbených sjezdovkách. Opraště lyže nebo snowboard, protože skiareál Kouty nad Desnou za trochu zimního sportování určitě stojí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce