Objevy a dobrodružství, to je exotická dovolená na míru

Když vás přestává bavit polehávání na stále stejných plážích v tradičních destinacích, je nejvyšší čas na změnu. Účastníci zájezdu dál můžou ztrácet podšálky, vy se připravte na úplně nové zážitky.

Kdybyste si mohli sestavit dovolenou snů, jak by přesně vypadala?

Lákají vás exotická místa?

Projít se opravdovou džunglí nebo deštným pralesem, navštívit místa vonící kořením a cizokrajnými květinami, obdivovat vysoké Himaláje, vypravit se za velrybami a lachtany…

Je toho tolik, co nám naše zeměkoule může nabídnout, co na ní lze objevit. Stačí se jen trochu zasnít a vaše exotická dovolená dostane reálnou podobu. Vyberte místo, které chcete poznat, i zážitky, které vás lákají. Možná vás zajímá historie různých míst, tradiční gastronomie, či snad něco hodně adrenalinového.

Splňte si svůj sen

Jsou cestovní kanceláře, co nejdou cestou komerčně stabilní masové turistiky, ale vsadily na exotiku a individuální zájezdy na míru. Plní přání sportovcům, gurmánům, milovníkům přírody i historie, každý nápad dostane reálnou podobu.

Při sestavování programu můžete počítat s maximálním komfortem cestování i ubytování, své nevšední zážitky prožijete v bezpečí, takže se nemusíte obávat cestování s dětmi. Jistě i ony rády poznají krásy různých koutů světa a zažijí skutečná dobrodružství.

Peru, Island, Maledivy…

Máte už jasno kam na dovolenou? Ještě váháte? Každý světadíl má spoustu zajímavých lokalit, které můžete navštívit. Pokud si nejste jisti místem, zkuste se zamyslet nad tím, co byste chtěli na dovolené zažít.

Možná vás láká bájná říše Inků, islandské gejzíry či potápění v Indickém oceánu. Nebo raději dáte přednost ochutnávce jihoafrických vín spojené s návštěvou mysu Dobré naděje, nejjižnějšího místa Afriky. Můžete také objevit tajemství ájurvédy přímo v Indii.

Jestli ještě stále nevíte, kde začít objevovat svět, začněte na některé z úžasných okružních plaveb.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce