Dovolenou si můžete dovolit kdykoliv: Stačí si chytře půjčit!

Když si chcete vyrazit jen na pár dní na pohodový wellness víkend i v případě, pokud se chystáte do exotické dálky, vám ve financování pohodové cesty pomůže nebankovní půjčka. Navíc skvěle funguje i jako finanční rezerva pro chvíle, kdy se v zahraničí dostanete do problémů. Jak ji využít co nejefektněji a, aniž by vás půjčení peněz stálo peníze navíc?

Proč je nyní ještě bezpečnější?

Nebankovní půjčka je stále populárnější a velkou zásluhu na tom má vláda ČR a ČNB. Společně totiž vypracovaly nový zákon o spotřebitelském úvěru, který zpřísňuje podmínky pro nebankovní společnosti (více o zákoně zde). Díky tomu na trhu zůstávají jen seriózní společnosti a navíc vzniká velmi silný konkurenční boj. Společnosti svádí boj o každého zákazníka a lákají třeba na půjčky zdarma. Právě takové nabídky hledejte, když potřebujete koupit letenky, dovolenou nebo když jste se dostali do problémů a potřebujete rychle získat hotovost na zaplacení škod.

Nebankovní půjčka

Jak to funguje?

Půjčky online a zcela bez poplatku nabízí aktuálně například Via SMS s.r.o. která jako jedna z prvních požádala o licenci od ČNB a kromě ČR působí také ve Španělsku, Litvě, Polsku, Lotyšku aj. Zdarma u společnosti získáte půjčku v hodnotě až 8000 Kč se splatností 30 dní. O půjčku se žádá online na webu viasms.cz, udělat to můžete z jakékoliv části světa a v jakoukoliv denní i noční dobu. Peníze vám na účet přijdou rychle. Jestli máte účet u jedné z těchto bank: MONETA Money Bank, Fio bank nebo Česká spořitelna, dočkáte se jich ještě tentýž den. U ostatních může převod trvat až 2 pracovní dny, vždy záleží na rychlosti konkrétní banky.

Půjčky online

Na co si dát pozor?

Rychlá půjčka jako rezerva vám dobře poslouží jen tehdy, když si půjčíte zodpovědně. Znamená to jediné: musíte mít stoprocentní jistotu, že pro vás nebude problém peníze v termínu vrátit. Pokud by se tak nestalo, budou rychle naskakovat poplatky a vy zaplatíte o několik set i tisíc korun navíc.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce