Žádná žena neodmítne romantický víkend

Jsou tři důvody, kvůli kterým vám žena padne kolem krku, když jí ukážete poukaz na romantický pobyt pro dva. Za prvé proto, že pojedete bez dětí, že se pro změnu někdo bude starat o ni, a pak jsou to wellness procedury. Tak nějak to k ženské představě o romantice patří víc, než návštěva muzea historických vozidel.

Dobře zvolená lokalita zážitek umocní

Zatímco někdo ocení spíš městskou zábavu, divadlo nebo koncert, jiní dávají  přednost kouzlu horské přírody. Jestli si chcete užít oboje během zážitkového pobytu nebo pobytu wellness, Beskydy si získávají na oblibě díky snadné dostupnosti obojího. Jsou ideální pro pěší turistiku a na jejich úpatí je dost měst, které nabízí kulturní zážitky.

Romantická noc v penzionu Ondřejník

Právě pod Ondřejníkem stojí útulný rodinný penzion, který do své nabídky zařadil několik pobytových balíčků. Jedním z nich je romantická noc pro dva.

Představte si krátkou romantickou procházku po níž následuje romantická tříchodová večeře při svíčkách, potom soukromě vířivka jen pro vás na 30 minut. Jestli chcete, můžete navštívit i saunový svět a zkusit třeba parní eukalyptovou saunu nebo tropickou sprchu.

Možná by stálo za to vyzkoušet i některou z masáží. Ale vyberte, která je lepší, jestli borůvková, malinová, švestková nebo čokoládová.

Za tu odměnu to stojí

I když je pobyt poměrně krátký, zážitky jsou natolik intenzivní, že z vás spadne napětí střádané celé měsíce. O tom, jak to zapůsobí na váš partnerský vztah není nutné se rozepisovat. Tyto pobyty by měly být po deseti letech manželství povinné a hrazené pojišťovnou.

Američani mají krásné přísloví: “happy wife, happy life”, což znamená, že když bude šťastná vaše manželka, bude šťastný i váš život. Možná si vaše partnerka po romantickém pobytu v Ondřejníku dá říct a zajede s vámi nakonec i do Kopřivnice do muzea značky Tatra, takže  byste stihli i ty historické vozy.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce