Vyměňte lenošení za objevování nových míst

Dovolené u moře odzvonilo! Rostoucí poptávka ukazuje, že lidé se chtějí nejen bavit, ale především objevovat nové kultury, památky a místa, ze kterých dýchá historie. Přírodní krásy, rozlehlé vodní plochy či hrady, zámky a originální pokrmy máte na dosah ruky! Vydáte se raději do Itálie ochutnat místní vína nebo dáte přednost spojení odpočinku u moře s návštěvou vyhlášených památek? Záleží pouze na vás, milovníci cestování jsou připraveni splnit vaše požadavky a ukázat vám, že perfektní dovolená není jen all inclusive v hotelu s bazénem!

Řím pro začátečníky, Rusko pro pokročilé

Jestliže jste ještě žádný zájezd neabsolvovali, zaměřte se na poznávací zájezd Řím a poznávací zájezd Paříž, neboť tato dvě města patří k nejnavštěvovanějším v Evropě. Čeká na vás Eiffelova věž, romantická projížďka po Seině, přívětivé kavárničky s originálními francouzskými dezerty a lahodnou kávou, ale také návštěva zámku Versailles či klikaté uličky promíchané s velkolepými bulváry. Paříž je zkrátka vším, co si můžete přát, dokáže vás zavést k operní scéně slavných umělců, ukázat vám typické hospůdky, obchody a na každém rohu se setkáte s jedinečnou francouzskou módou a elegancí.

Řím je spojován s dědictvím minulosti a antického světa, ovšem nabízí mnohem víc! Leteckou či autobusovou dopravou se přenesete do světa, jemuž vládne umění. Nevynechejte zastávku u fontány di Trevi či nestárnoucí koloseum, baziliku sv. Petra a samozřejmě Vatikán spolu se Sixtinskou kaplí. Zde totiž budete obdivovat fresky a unikátní malby, za nimiž ročně vyráží miliony turistů.

Chladná země opředená luxusem

Patříte-li do kategorie vášnivých cestovatelů, zaručeně oceníte třeba návštěvy Ruska. Zájezd Petrohrad – od Redok.cz s návštěvou v hlavním městě umožňuje nahlédnout do zcela unikátních metropolí světového formátu. Svým návštěvníkům poskytuje tato drsná země přívětivé prostředí, jedinečnou kuchyň i dlouhou historii. Rozhodně si užijete návštěvu Ermitáže, Rudého Náměstí s chrámem Vasila Blaženého či duchovního centra Sergijeva Posada. Každý kout země stojí za návštěvu, ať už pro jeho panensky čistou krásu přírody, význačné památky, majestátní kolosy či odlišný přístup k životu. Poznávejte svět se spolehlivým partnerem za výjimečné ceny!

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>