Vybírejte dovolenou v předstihu

Opět přišel nový rok, a i když se vám to zdá možná ještě brzy, je načase začít přemýšlet nad tím, kam vyrazit na dovolenou. Je důležité vybírat si ji včas, protože ta nejlepší místa, mohou být brzy zabraná. Samozřejmě můžete vybírat i na poslední chvíli s tzv. Last minute zájezdů, ale i tak je dobré mít alespoň představu o tom, kam byste chtěli vyrazit. Na dovolenou ovšem nemusíte jet jenom v létě. Konečně se přihlásila o slovo i zima a pro milovníky zimních sportů jsou připravené bohaté lyžovačky u nás i v zahraničí. A kde najít skvělý zájezd za výhodné ceny? Vyzkoušejte srovnávač zájezdů NewTravel.cz.

Aktualizované nabídky

Velkou výhodou, které vám New Travel nabízí, jsou pravidelně aktualizované nabídky od desítek pojištěných cestovních kanceláří. Najdete zde i již zmíněné Last minute zájezdy nebo naopak i First minute slevy. Vše snadno vyřídíte online z domova. Už vás nečekají žádné cesty do několika cestovních kanceláří a zdlouhavé vyřizování. Vyberte si z těch nejžádanějších pobytů u moře, vydejte se za poznáním na poznávacích zájezdech, vyrazte na eurovíkend po evropských městech nebo na krásnou lyžovačku do Itálie či Rakouska. Zájezd si vyberou i ti, kdo chtějí relaxovat na wellness v lázních nebo hrát o dovolené golf. Všechny nabídky jsou přehledné a po vašem výběru budete přesměrováni přímo na stránky cestovní kanceláře, se kterou také uzavíráte smlouvu.

Kam můžete vyrazit?

Vybírat můžete opravdu ze široké nabídky destinací. Klasické Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Řecko, Bulharko nebo velmi oblíbené Turecko či Egypt. Také Kypr, Malta, Francie nebo Černá Hora jsou velmi oblíbená místa mnoha českých turistů. Nezapomenutelnou dovolenou plnou slunce a pohody vám přináší Kanárské ostrovy nebo Kapverdské ostrovy či portugalská Madeira. Zaletět si můžete i na blízký východ do stále oblíbenějších Spojených arabských emirátů.

Vyrazit můžete i za exotikou do Thajska, na Srí Lanku, Bali, na Kubu či Dominikánskou republiku. Za zmínku stojí i Jamajca, Keňa, Tanzanie či Maledivy.

Míst je opravdu mnoho a výběr je jen na vás. Vyberte si přesně to, co vám sedí a užijte si letošní dovolenou tak, jako nikdy.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce