Svatební den v krásném prostředí

Lidé se stále setkávají a nacházejí si nejrůznější příležitosti k oslavám. K těm nejkrásnějším a nejokázalejším patří svatba. Kdo by nechtěl vzpomínat na tento den jako na ten nejskvělejší ve svém životě? Vyberte si místo, které se vám a vašim hostům vryje hluboko do srdce.

Svatba jako z pohádky

Určitě vás pohltí nádherný pocit, když budete vědět, že se chystaná luxusní svatba odehraje v neobyčejném prostředí za hradbami tvrze. Farma Michael se stane místem, kde se spojí životy dvou lidí, dvou rodin a prožijete tady bezvadnou zábavu s vašimi nejbližšími. Na váš velký den získáte celý areál jenom pro sebe. Všem snoubencům se jistě zalíbí svatba v přírodě blízko Slapské přehrady. Vnitřní společenské prostory pojmou až tři stovky lidí. Další dvě stovky osob se vejdou na zahradní plochu. Pokud vám vyjde krásné slunečné počasí, můžete uspořádat skutečně obrovskou hostinu. Vaše svatební veselí znásobí služby agentury, kde se o uměleckou výzdobu a hladký průběh postarají výtvarníci, designéři, koordinátoři a floristky.

Firemní prezentace v moderních prostorech

Přejete si uspořádat originální firemní akci? Zvolte neobyčejné prostředí, které vám nabízí farma Michael na tvrzi Nedvězí. Jedná se o obnovenou historickou památku románsko-gotického původu. Architektura na vás skutečně dýchne historickou vesnickou atmosféru a vy se můžete bavit v apartmánech s nejvyšším standardem. Firemní akce s ubytováním patří k velice oblíbeným, protože vaši zaměstnanci se zde lépe poznají, a následně mohou v přátelském kolektivu odvádět lepší pracovní výkony. Nezáleží na tom, jaký druh firemní akce zde uspořádáte. K dispozici budete mít i konferenční prostory se školícím sálem a multifunkčním sálem Orbis Pictus. Dají se zde pořádat konference, prezentace, workshopy, teambuildingy a nejrůznější oslavy. Do prostoru jízdárny se vejde až pětistovka lidí.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce