S partou skvělých lidí na hory

Upřednostňujete věci, nebo zážitky? Mnozí si už dávno uvědomili, že srazy s přáteli patří k nezapomenutelným momentům života. Letos můžete vyrazit do Krkonoš a vyzkoušet horskou zimu na vlastní kůži.

Zimní dovolená v horské chalupě

Víkend, týden, ale i několik týdnů lze strávit příjemně na horské chalupě v Krkonoších, kde si dostatečně užijete všech zimních aktivit. Ubytování Velká Úpa si zamilují milovníci lyžování. Čekají na vás kvalitní sjezdovky s umělým zasněžováním, užijete si i večerní sjezdové lyžování. Nejdelší sjezdová trať Portášky nabízí klasickou trojsedačkovou lanovku s kapacitou přes tisíc osob za hodinu. Pokud vám nebude stačit místní ski areál, vyzkoušejte i přilehlé v Benecku, Horním Maršově, ve Vítkovicích nebo v Peci pod Sněžkou. Populární běžecké trasy vedou po krkonošských hřebenech, kde se vám naskytnou nádherné výhledy daleko do okolí.

Hory i s domácím mazlíčkem

Penzion Velká Úpa se využívá celoročně. Během zimy zde najdete ideální prostředí pro zimní sportovní aktivity. Na www.penzion-upa.cz si všimněte skvělé polohy, a to krásných 150 m od lyžařského vleku. Jestliže se vám zachtělo se podívat na Sněžku, jsou to pouhé čtyři kilometry od lanovky. Nedaleko najdete i centrum Pece pod Sněžkou. Velký rekreační domek se hodí hlavně jako ubytování pro skupiny s maximální kapacitou deseti lůžek a šesti přistýlek. Pravidelná setkávání se odehrávají ve velkých společných prostorách. Penzion sousedí s hotelem, kde se dobře najíte, nechybí ani blízký obchod a parkoviště. Hodně se využívají ohniště s posezením, přenosný gril, krytá terasa, obývací pokoj s LCD-SAT a místnost s krbem. Váš mazlíček nemusí doma smutnit, klidně ho vezměte s sebou. Psi a kočky zde mají dveře otevřené! Kompletní vybavená kuchyně poslouží v případech, že se rozhodnete vařit a podávat jídlo vlastními silami.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>