Rozpohybujte tělo v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně patří mezi nejoblíbenější a hojně navštěvované lázně, kde se léčí nemoci pohybového ústrojí, ledvin, močových cest, dýchacího ústrojí a metabolická onemocnění. Každoročně zde hledají komfortní ubytování čeští i zahraniční hosté, pro něž jsou důležité léčivé prameny, široké možností léčení a řešení onkologických či gynekologických nemocí. Chcete také vyrazit zdraví naproti a rádi byste našli vhodné bydlení v Mariánských Lázních? Nabízí se ověřený hotel s vlastními prameny!

V samém srdci Mariánských Lázní

Vynikající polohu má žádaný wellness hotel Cristal Palace se čtyřmi hvězdami. Jedná se o moderní a vybavený hotel s řadou gastronomických i léčebných balíčků. Ubytovat se lze v jednolůžkovém, dvoulůžkovém i bezbariérovém pokoji, pro náročné klienty pak nechybí nabídka suit prostorných pokojů s oddělenou obývací a spací částí včetně rohové vany. V hotelu samozřejmě nechybí ani nabídka léčebných procedur a díky dvěma vlastním pramenům je hotel tradiční zastávkou mnoha klientů. Pramen Edwarda VII. snižuje překyselení, zrychluje střevní peristaltiku a neutralizuje žaludeční šťávu, zatímco Augustinův pramen má efekt u zánětu močových cest. V hotelu si užijete léčebný pobyt, relaxační balíček i kombinaci wellness a romantiky v páru. Dáváte-li přednost požitku, nechybí v nabídce pobyty pro náročné či detoxikační programy a antistresová péče.

Mariánské Lázně

Hotel jako lázně

V tomto hotelu se budete opečovávaní, neboť zdejší koupele, zábaly a masáže jsou spolu s ozdravnými prostředky naprosto unikátní. Hotel vám umožňuje poznat Mariánské Lázně detailně, přináší tipy na výlety i golf a pomocí karty Karlovy Vary lze využívat řadu předplacených služeb v oblasti kultury, sportu i historie. V plně klimatizované restauraci se podávají tradiční české pokrmy ze sezónních a vysoce kvalitních potravin a na své si přijdou i milovníci sladké tečky, protože zdejší kavárna se pyšní titulem „Gourmet caffe“ a svým hostům servíruje luxusní kávu, zákusky, domácí limonády i další speciality.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce