Oslavte Silvestr 2018 na pěkném místě

Loučení se starým rokem se vždy pojí s pořádnou oslavou. Dosud neznáte lokalitu, kde by se vám chtělo bouchnout šampaňské se svými nejbližšími? Nechte se inspirovat cestovní kanceláří Kareta Tour, která nabízí na toto období atraktivní lokality.

Silvestr v bazénu

Klidné prostředí Bystrianskej doliny – Tále určitě nadchne jednotlivce, rodiny s dětmi a manželské páry. Nezažijete žádnou nudu, protože hotel Bystrá se zaměřuje na wellness a relaxační služby. Silvestr 2018 proběhne velice slavnostně. Užijete si bohatý program, kde zahraje kapela a nebude chybět ani tombola. Jistě vás potěší tradiční kapustnice, novoroční přípitek a půlnoční bufet. Během dalších dní pobytu využijete vodní svět s divokou řekou, gejzírem, vířivkou, vodními masážemi, velkým a malým chrličem. Posedíte v zimní zahradě s krbem a v oddechové zóně u bazénu. Saunový svět přivítá zájemce o finské, infra, solní a parní sauny. Dá se využít také ledopád, zážitková sprcha nebo nejrůznější masáže. Nezklame vás ani ubytování, protože se budete dívat na nádhernou přírodu Nízkých Tater.

Silvestrovská párty v Budapešti

Kdo tvrdí, že si nemůžete užívat silvestrovský pobyt ve vodním světě? Navíc, když se tam chystá velký mejdan. Aquaworld Resort Budapešť nosí nálepku největšího wellnessového maďarského komplexu. Vydovádíte se na různých vodních atrakcích, vyzkoušíte sedmnáct vnějších a krytých bazénů, vodní skluzavky, chůzi po vodní hladině v uzavřené kouli, potápění, surfování a samostatné SPA wellness a fitness centrum. Předsilvestrovský večírek začíná v Lobby baru, v hotelové restauraci si pochutnáte na sváteční galavečeři. V Aquaworldu si až do tří hodin ráno užijete ohnivou, akrobatickou a laserovou show. Bude se nabízet půlnoční bufet se šampaňským. Během celé noci uslyšíte živou hudbu. Program pro děti je připraven v Bongo Kids Clubu.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce