Nezapomenutelné firemní akce

Firmy se v současnosti snaží poskytnout svým zaměstnancům něco víc než běžný standard. Každý si totiž snadno uvědomí, že spokojený kolektiv je tou nejlepší cestou k lepším pracovním výsledkům.

Firemní akce s ubytováním na pěkném místě

Společná akce utuží kolektiv, avšak musí jít o něco zábavného, kde se nikdo nebude nudit. Teambuildingové aktivity se naštěstí dají vybírat z opravdu rozsáhlé nabídky. Pokud se rozhodnete pro hotelový resort Equitana, zjistíte, že tu máte po ruce vše potřebné. Kromě zábavy vás tu čekají gastronomické lahůdky a luxusní ubytování. Resort firemní akce se připravují ve spolupráci s profesionálními lektory. Není problém je uskutečnit až pro pět set lidí, pokud se jedná o záležitost na jeden den. Kapacita hotelu však dělá maximálně 170 osob. Lze využívat multifunkční hřiště s umělou trávou a umělým osvětlením, které se v zimním období promění na kluziště. Nechybí možnosti houbaření a rybolovu ve vlastním revíru. Na své si přijdou i milovníci zvířat. K dispozici je jízdárna, kde se můžete podrobit základnímu jezdeckému výcviku. K dalším činnostem se řadí venkovní posilovna, minigolf a běh po speciálních trasách.

Adrenalinové zážitky i klidný program

Ne každý miluje vyplňovat svůj volný čas sportovními zážitky, proto hotel resort připravuje také klidnější aktivity. Vyzkoušet lze kreativní dílny, jejichž zaměření prozkoumáte na www.equitana.cz. Dále se připravují barmanské a večerní show či zábavné atrakce. Pokud si potřebujete zvýšit adrenalin, zkuste mobilní trenažer aerotrim, který navozuje pocity dezorientace v prostoru a stavu beztíže. Bungee trampolína umožní skoky až do výšky deseti metrů, přičemž skokan bude upevněn gumovým lanem ke speciální konstrukci. Skákací boty připomínají chůzi na odpružených chůdách a zkušení skokani na nich provádějí nejrůznější salta a triky.

Sdílet článek

Autor příspěvku: spravce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>